Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Akrep Burcu Günlük burç yorumları 27 Şubat 2017

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizdeki yorgunluğunuzu üstünüzden atmak için bir yardıma ihtiyacınız olabilir. İşinizde yetkin biri olmanız, yorulmanıza neden olabiliyor. Aslında verimli ve güzel bir iş günü geçireceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Parasal destekleriniz bir hayli çok. Bunları, toparlanana kadar kullanabilirsiniz. Parasal konularda rahat bir insan olmanız ise para sıkıntılarınızı önemsememenize yol açıyor.

Akrep Burcu Dikkat

Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla aranızda tartışmalar çıkabilir. Bir arkadaşınızla gizli bir kırgınlık yaşıyorsunuz.

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Ay-Chiron kavuşumu, aşkın ne kadar sihirli bir şey olduğunu, aşkla buluşmanın büyük şans olduğunu düşünmemizi sağlıyor. Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Vereceğin kararlar, geleceğini etkileyebilir. Arkadaşlarına-yakınlarına danışıp onay almak isteyebilirsin.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Ailenizle ilgili olayların gündem kazanmasıyla, kişisel sorunlarınızı arka plana atacaksınız. Toplumsal olaylardan uzak kalmanız biraz canınızı sıkacaktır. Bugün çalışmalarınızı dengeleyecek yeni düşünceler içindesiniz.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırmak size iyi gelebilir. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. İş hayatınızda gelişen gergin olaylar sizi de etkileyebilir. Fikir çatışmalarına girmemeye çalışın. Duygusal olarak etkileneceğiniz durumlar olabilir. Sorumlu olduğunuz konulara yeni şeyler katabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Kendinizle yüzleşerek hayatınızda doğru bir süreç başlatacağınızın işaretini veriyorsunuz. Aşk yaşamınızı canlandıracaksınız. Sevgiye hasret kaldığınız için bu iyi gelecek.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün iç dünyanızda yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi bastırmaya çalışmaktan vazgeçebilirsiniz. İçinizde yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek için çaba harcamanız mümkün. Ancak bu mücadelenin sizi dengesizleştirmesine izin vermeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.