Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Aslan Burcu Günlük burç yorumları 27 Şubat 2017

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda hiç olmadığınız kadar mutlusunuz. Yalnız çevrenizdeki insanların sizi kıskanıp ilişkiniz hakkında sürekli yorum yapmaları yüzünden bugün bu insanlarla büyük bir tartışmaya girebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Aradığınız işi henüz bulamadınız yada iş yerinizde istekleriniz gerçekleşmedi ve iş pozisyonunuz size vaat edilen gibi değil. . Ümidinizi kaybetmeyin, bir iş değişikliğini şu an kaldıramazsınız.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parasal durumunuz ailenizin desteği sayesinde idare eder durumda. Ailenizden maddi olarak destek görmeniz canınızı sıkıyor. Bugün aile büyükleriniz sizin ile bu konuda bir konuşma yapacaklar.

Aslan Burcu Dikkat

Eskiden birlikte olduğunuz dostlarınızın sözlerine önem vermeyin. Sinirleriniz boşuna bozuluyor.

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Ay-Chiron kavuşum etkisi, eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi ilişkilerimizin bizi duyarlı hale getirmesine yol açıyor. Birilerine destek olmak kadar, bize karşı da anlayışlı olmalarını bekliyoruz. Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Değişime daha çok inandığın bir gün. Yakınlarının sorunlarıyla ilgilenebilir, hatta onlara akılcı çözümler sunabilirsin.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Yaşama pratik bir şekilde bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. Yaşam kalitenizi artıracak, projeler peşindesiniz.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün finansal konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Mücadelesini verdiğiniz konularda farklı fikirler ortaya çıkabilir. Duygusal bazda kendinizi yorulmuş hissedebilirsiniz. Gücüne inandığınız kişilerden yardım alabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Farklı çevrelerden kişilerle tanışabilir ve yabancı ülkeden gelen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi fırsatları değerlendirmek için saygı duyduğunuz kişilerin görüşlerinden faydalanacaksınız. Güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa değerlendirmekten çekinmeyin. Evinizde rahat vakit geçirmek isteseniz de içinizden yükselen enerji sizi evinizin dışına çıkartacak.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün size, sanki birisi tüm enerjinizi alıp götürmüş gibi gelebilir. Tüm günü neredeyse kıpırdamadan oturarak geçirebilirsiniz. Bu esnada, aklınızın, ev ile ilgili konular veya akrabalarınızla olan ilişkilere gitmesi mümkündür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.