Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Balık Burcu Günlük burç yorumları 27 Şubat 2017

Balik Burcu Aşk Hayatı

İkili ilişkilerinizde beklediğiniz gelişmeler gecikmeye uğrayabilir. İlişkinize kaldırabileceğinden daha çok yükleniyorsunuz ve partnerinizden beklentidesiniz. Daha esnek ve sabırlı olmalısınız.

Balik Burcu Günlük İş Falı

Sabah saatlerindeki huzursuzluk daha sonra kaybolarak yerini iyimser bir hevese bırakıyor. Bugün, çalışmalarınız ve iş ilişkilerinizin gelişimi için uygun.

Balik Burcu Günlük Para Falı

Parasal konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Ani harcamalar ve belki de pahalı alışverişler size fazlasıyla çekici gelebilir ve sizi zor durumda bırakabilir.

Balik Burcu Dikkat

Geleceğe ilişkin planlarınızla ilgileniyorsunuz ama bu konuda sonuca ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Duyarlı ve dış etkilere açıksınız.

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi Balik Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Ay-Chiron kavuşumuyla, başkalarına karşı özverili, ılımlı davranmanın ve de yardımcı olmanın size kazandırdıkları üzerinde durabilirsiniz. Ancak başkalarına yardımcı olayım diyerek, iyi niyetinizin kullanılmasına da izin vermeyiniz. Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

Sabah Gazetesi Balik Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Görüşmediğin bir yakınından alacağın haberle günün değişebilir. Bugünkü planlarını ertelemek zorunda kalabilirsin.

Vatan Gazetesi Balik Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece, ele aldığınız konuları başarılı bir şekilde sonuçlandıracaksınız İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkıyor.

Milliyet Gazetesi Balik Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz işler ön plana çıkabilir. Hassas olduğunuz konuların üzerine gidebilirsiniz. Aşk hayatınızda değişiklikler olabilir. Gün içinde parasal konular daha fazla ön plana çıkabilir. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. İşlerinize yenilikler getirebilirsiniz. Farklı düşüncelere de önem vermelisiniz.

Takvim Gazetesi Balik Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Duygularınızı açıklamakta geç kalmayın. Zaman su gibi gidiyor. Aşk konusu biraz da fedakarlık gerekiyor. Geçmiş sizlere her zaman anılarınızı tazeletmek...

Güneş Gazetesi Balik Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün uzağı görebileceğiniz, bu yüzden de geleceğe yönelik planlar üzerinde düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Miadını doldurmuş kalıplar da sizi engelleyemeyecektir. Açık fikirlilik ile uzun vadeli planlamalar yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.