Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Balık Burcu iş hayatı

20 Şubat
20 Mart

Balık burcu iş hayatı toplum ve ilişkiler;  Balık burcu iş hayatında başarılı ve odaklı bir çaba gösterir, ama bazen istediği her şey gönlünce olmayabilir. Buna sabır göstermeli ve arayışını, gayretlerini kaybetmemelidirler. Balık burcu iş hayatın da,Disiplin kurmak gerektiği durumlarda çok yumuşak davranacaktır; ama onu sevdikleri için işçileriniz gene iyi çalışacaklardır. Girişken değilse de sosyal yönü güçlüdür. Örneğin bir iş toplantısına giderken, işle ilgili evrakı unutup unutmadığına dikkat etmelisiniz. Sözleşme yapmakta hünerli değildir. Sabit düşünceli kimselerle anlaşamaz, huysuzlaşır. Beğenmediği insanlarla çalışmak gerektiğinde somurtarak ve hoşnutsuzluğunu belli eder. Gelişmiş bir Balık insanı ile karşılaşacak kadar şanslı iseniz iyi bir iş ortağınız olacak demektir. Burçlar kuşağında bu denli sevimli, hoşgörülü ama aynı zamanda düşçü, kolay etkilenen ve kararsız bir kişi daha çıkmaz! Ortağınız gelişmiş tiplerden ise büyük sezgi gücünün yardımıyla yerinde kararlar verebilir.

Güzellik ve Lüks: Güzelliklere büyük zaafınız var. Doğayı çok seviyorsunuz. Deniz kenarında veya denize bakan bir ev istersiniz sanırız. Etrafınızda türlü çiçekler, bitkiler olmalıdır. Doğanın size büyük huzur verdiği de malum. Bu güzellikler, iç uyumunuzu etkiler ve sizi mutlu eder. Siz ayrıca güzel giyim, süs gibi şeyleri de seversiniz. Sizin için önemli olan şıklık değil süstür. Burcunuzun erkeği süslü kadınları be­ğenir. Burcun kadımysa süsüne pek düşkün olur. Hem güzel renkli, ışıl­tılı, pırıltılı şeyler de size zevk verir.

Neptün sizde bu zevkleri uyandırmaktadır. Aynca değerli taşlara, mücevherlere de düşkünsünüz. Çünkü bu burçların kadını zevk için süslendiğini hem de güzelleştirdiğini biliyorsunuz. Değerli mücevherler alacak gücünüz yoksa türlü takılar da hoşunuza gider. Başkalarında yadırganacak olan bu tip süs eşyaları Balık kadının­da güzel durur. Düşler istenilen şekilde gerçekleşebilseydi siz de bir ma­sal sultanı olurdunuz sanırız. Böylece güzellik hem lüks arzularınıza da kavuşmuş olurdunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.