Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Balık Burcu Yükselen burca göre tipler

20 Şubat
20 Mart

Burcu balık ve Yükselen burcu balık olanlar. Burcunuza göre tipik özellikleriniz ve Kişiliğiniz, bu sayfada yer almaktadır.

Burcun Acayip Tipi: Duyguları temsil eden burcunuzdan duyarlı, içli, kolay acıyan, yumuşak başlı, iyi niyetli kimseler çıkar. Ama bazen de çok acayip bir Balık tipine rastlanır. Yıldızlar çok sert etkiliyken doğan bu kimse her şeyde önce yalancıdır. İyi rol yaparak kendisine acınmasını sağlar. Türlü yalanlarla insanları dolandırır, kötülükler yapar. Yine bu tip alkolik de olabilir, ayrıca dürüst olmadığı için türlü olaylara karışır ve adı çıkar. Bu tip Balık, tam anlamıyla bir asalaktır.

Yükselen Balık Burcunun Verdiği Kişilik

Balık burcu yükselen tip. rahatına düşkündür. Güzelliklerden, renklerden, lüksten son derece zevk alır. Çok duyarlı ve içlidir. Çok küçük bir olay onu mutlu edebileceği gibi pek kederlenmesine de neden olabilir. Bu tipin fevkalade bir düş gücü vardır. Düşlediği olayları gerçekmiş gibi anlatabilir. Özellikle yazarlar ve araştırmacıların yıldız haritalarında Balık burcunun yükselmesi dikkati çeker. Yalnız, epey dalgındır ve zaman zaman gerçeklerle ilgisini de kesebilir. Bunun nedeni de o sırada düşünmekte olduğu şeye tamamen kendisini vermiş olmasıdır. Bu tip güzel yiyeceklerden, tatlı konuşan kimselerden hoşlanır. Kolay acıdığı için de elinden geldiği kadar herkese yardıma çalışır. Balık burcu yükselen kimsenin yaşamında sevginin rolü büyüktür. Çünkü bu tip ancak sevildiği sürece mutlu olabilir. Hatta sevildiği zaman bile sık sık karamsarlığa kapılabilir. Bir amacı olduğu zaman sonuca gitmekle birlikte pek planlı davranamaz. Düş gücü eşsizdir ama buna karşılık iyi plan yapmasını pek bilemez. Çok sevilen, ilgi gören, hoş, iyi .niyetli bir tiptir.

Yükselen Balık Burcunda Yıldız Varsa

Bir yıldız haritasında Yükselen Balık burcu boşsa vermiş olduğumuz bilgileri olduğu gibi kabul edebilirsiniz. Fakat bazen yükselen Balık burcunda yıldız veya yıldızlar bulunabilir. Bu da gerek tipte gerek kişilikte bazı değişiklikler yapar. Sert etkili yıldızlar yumuşak burçta belirli hatalara yol açarlar. Buna karşılık ahenkli,yumuşak yıldızlar Yükselen Balığın daha da hoş bir hal almasını sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.