Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Boğa Burcu Günlük burç yorumları 24 Şubat 2017

Boğa Burcu Aşk Hayatı

İlişkileri askıya alma düşünceniz çevrenizde biraz abartılı karşılanıyor. Arkadaşlarınızın görüşüne göre, ilişkinizde ciddi sorunlar yok. Ama siz bugünlerde arkadaş uyarılarına kapalı görünüyorsunuz, özellikle de bu konuda.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Değerinizi biliyor ve bunun iş çevrenizde de anlaşılması için uğraşıyorsunuz. Çalışkan ve becerikli oluşunuz size bazı imtiyazlar sunuyor. İş ilişkilerinizi işle sınırlı tutmayı tercih ediyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilişkiniz güvensiz bu günlerde. Kendinizi emniyete alma niyetiniz, bütün çabalarınıza karşın niyet olmaktan öteye geçemiyor. Gelirinizi arttırmaya çalışıyorsunuz.

Boğa Burcu Dikkat

Son günlerde biriyle çok ilgilisiniz. Bu ilgiyi dağıtmanızda yarar var. Bu ilginin arkasını getirmede ne kadar şansınız olduğunu araştırmanız gerekiyor.

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi Boga Burcu Günlük Burç Yorumu24 Şubat 2017

Ay-Venüs olumlu görünümü, kararlılık gerektiren konularda cesaretle ilerlemenin duygusal mevzularda ise gerçekçi düşünmenin gayet yararlı olacağını gösteriyor. Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır.

Sabah Gazetesi Boga Burcu Günlük Burç Yorumu24 Şubat 2017

Akşam saatlerinde spontane gelişen planlara hazırlıklı ol. Arkadaşlarının davetine giderek bir sürprizle karşılaşabilirsin.

Vatan Gazetesi Boga Burcu Günlük Burç Yorumu24 Şubat 2017

Çevrenizde otoritenizin sarsılmasına tahammülünüz yok. Eskiye ve ailenize bağlılığınız tartışılmaz. Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, çoğu kez, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz.

Milliyet Gazetesi Boga Burcu Günlük Burç Yorumu24 Şubat 2017

Bugün iş hayatınızda bazı sıkışık durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Kadınlarla ilgili konularda daha dikkatli olmalısınız. Kabullenir olmak ve olayları biraz daha geniş çerçevede görmenizi sağlayabilir. İşlerinizi akışa bırakmak daha iyi sonuçlar verebilir. Üstlerinizden alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Para işlerinde yardım alabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Boga Burcu Günlük Burç Yorumu24 Şubat 2017

Gelirinizi ve kariyerinizi etkileyecek önemli bir anlaşmayı karara bağlayacaksınız. Yakın bir arkadaşınız sizi biriyle tanıştıracak. Ona direkt sorular sormaktan kaçının.

Güneş Gazetesi Boga Burcu Günlük Burç Yorumu24 Şubat 2017

Asla sabırsızlık göstermemeniz gereken bir gündesiniz. Karşılaştığınız sorunları çözemezseniz bile patlamalardan kaçınmaya çalışmalı, durumu idare etmek veya sorun çıkaran kişileri kendi hallerine bırakmak gibi yöntemler uygulamalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.