Bizi takip edin...

Burçların elementleri

Astroloji ve Burçların elementleri Ateş,Hava,Toprak,Su Elementlerin kullanım alanları sadece astroloji ve burçlara yönelik değildir. Havas ve Ledün ilminde ünlü havas ilmi ustaları vefk yaparken kişinin yıldız-name bakarken ve yıldız-name yorumlarını yaparken elementlere baş vurmaktadırlar. İnsanların doğum tarihleri ve doğdukları saatlere göre burçların elementleri değişmektedir. İlk bakışta insanların elementlere bakış açısına göre kafaları karışmaktadır. Aslında bu sayfamızdaki yazımızı okuyan herkes elementlerin ne olduğunu anlayacak ve nasıl iyi yönde kullanacaklarını öğrenmiş olacaklardır. Burçların elementleri aşağıda gruplar halinde verilmiştir.

Burçlar çeşitli şekillerde gruplanmışlar dır. Bu gruplar’dan bir tanesi ve en önemlisi de 4 ana elemente göre gruplanma dır. Bunlar ateş, toprak, su ve hava olarak nitelendirilebilir. Her elemente bağlı 3 adet burç bulunur. Elementlere göre de burçların birbirlerine dostlukları ve düşmanlıkları anlaşma halleri uyum sağlama halleri tespit edilmektedir.

Burçlara göre elementlerden bilgi vermek gerekirse! Ateş elementinden olan bir burç su elementinden olan bir burç ile düşmanlıkları anlaşmazlıkları olabilir.

Ateş Grubu Burçlar : Koç, Aslan ve Yaydır.
Toprak Grubu Burçlar : Boğa, Başak ve Oğlaktır.
Hava Grubu Burçlar : İkizler, Terazi ve Kovadır.
Su Grubu Burçlar : Yengeç, Akrep ve Balıktır.

Daha fazla detay için burçların yorumları için elementlerden birini seçebilirsiniz.

Burçların elementleri

» Hava
» Su
» Toprak
» Ateş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.