Bizi takip edin...

Coşkulu bir Ay tutulması

26 Şubat’ta da Balık burcunda halkalı Güneş tutulması olacak. Ay tutulmaları duygusal içeriği çok yüksek olaylara, farkındalığımızı artıran gelişmelere işaret eder. Zira her Ay tutulması aynı zamanda güçlü bir dolunaydır. Aslan burcundaki Ay tutulması yaratıcılığımızı ve kendimize olan güvenimizi öne çıkarıyor. Bugünlerde hayata daha coşkulu bir yaklaşım geliştirebilirsiniz.

Bu tutulma aşırı hassas olduğunuz ve özellikle gurur konusu yaptığınız olayları da aydınlatacak. Böyle zamanlarda yakın ilişkilerden beklentilerinizde bazı çatışmalar söz konusu olabilir. Yapıcı yönden bakıldığında, aslında kişisel alanda kendi gölgelerinizi de daha iyi görebilirsiniz.

Daha fazla heyecan

Bugünkü tutulma Terazi burcundaki Jüpiter ve Koç burcundaki Uranüs’le de uyumlu açılar kuruyor. Bir süredir etkin olan Jüpiter / Uranüs karşıtlığı hayatımıza daha fazla heyecan, keşfetme isteği, kendimizi özellikle ilişkilerimizde daha özgür ve orijinal biçimde ifade etme arzusu getiriyor. Jüpiter – Uranüs ikilisi astrolojide buluşlar, ilerleme duygusu, yeni deneyimlere açık durma ve uyanışlarla ilgilidir. Dolayısıyla bu dönemde hayata bakış açımızı yenileyebileceğimiz güzel fırsatlar bulabiliriz.

Bu Ay tutulmasının hayatınıza getirebileceği konuları anlamak için yükselen burcunuza da bakabilirsiniz. Yükselen Koçlar için aşkta, yaratıcı konularda ve çocuklarla ilgili durumlarda hoş sürprizler ve daha tutkulu bir yaklaşım olabilir. Yükselen Boğalar özellikle ailevi konulara daha fazla odaklanma içindeler. Çalışma koşullarında beklenmedik durumlar gündeme gelebilir. Yükselen İkizler için sürpriz haberler ve çevresel değişikler gerçekleşirken, düşüncelerinizi daha yaratıcı şekilde paylaşabilirsiniz.

Yükselen Yengeçler iş hayatında ve gelirleriyle ilgili konularda yenilikler içinde olabilir ve sürprizlerden yararlanabilirler. Yükselen Aslanlar için bugünlerde yakın ilişkilerinde, evliliklerinde keşfedecekleri yeni şeyler olabilir. Yükselen Başaklar bugünlerde daha fazla fedakarlık ve kabullenme gerektiren durumlarla karşılaşabilirler. Sağlıkla ilgili gelişmeleri de iyi takip etmek gerekebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.