Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

İkizler Burcu eğitim ve Mesleki Eğilimler

21 Mayıs
21 Haziran

İkizler burcu Atılganlık ve Mesleki Eğilimler ve zevkler:Çok yetenekli olduğunuz için hemen hemen her işte başarı gösterebilirsiniz. Bu arada yazarlık, basın yayın alanları da size çok uygundur. Hem bu alanlardan birinde istediğiniz ünü de kısa zaman içinde yapmanız kolaydır.

Merkür size inceleme, sonuca varma, eleştirme, yenilik yapma gibi özellikler de vermiştir. Bu sayede çok güçlü bir yazar, bir konuşmacı, radyo veya televizyon sanatçısı da olabilirsiniz. Ayrıca üstün yeteneklerinizi perde ve sahnede de gösterebilirsiniz. Size meslek saymayacağız.

Bunları yıldızınızı okurken göreceksiniz zaten. Yalnız bu burcun daima büyük ün yapan yazarlar çıkardığını ilave ede­lim. Thomas Mann, Jean Pauls Sartre, Ian Fleming burcunuzun yazar­larından sadece birkaçıdır. Yine burcunuzdan düşünürler de çıkar. Siz de Plato, Sokrat veya Waldo Emerson gibi bir düşünür de olabilirsiniz.

Mesleki Eğilimler:
Ruh ve beden, başka hiç bir burçta birbirine bu kadar bağlı değildir. Bundan dolayı fiziksel ve ruhsal stres, baskı sizin için çok tehlikelidir. Entelektüel bir burç olduğunuz için zihinsel süreçler sizde daima hareket halindedir. Eğer bir İkizler, çok aktif değilse, mutlaka bir rahatsızlığı vardır. Önemli olan, duygu ve düşüncelerinizin çok yönlülüğü ve yoğunluğuna bir düzen ve disiplin getirmektir. Kendinizi zihinsel ve bedensel açıdan tamamen dinlendirmeyi öğrenmelisiniz. Otojen eğitim, sizin için idealdir. Doğada yürüyüşler yapmak zihninizi dinlendirir ve fiziksel gerginlikleri giderir. Hava grubundan olduğunuz için doğa ciğerlerinizi etkileyecektir. Hava kirliliği size özellikle zarar verir. Bunun için sık sık yeşilliğin bol olduğu yerlerde bulunmalı ve temiz hava depolamalısınız. Burcunuzun solunum sisteminizle olan bağı nedeniyle, en azından grip ve soğuk algınlıklarına, bunun yanında bronşit ve akciğer hastalıklarına yakalanabilirsiniz. Ayrıca astıma da yatkınsınız, dikkat edin. Hassas ve narin yapılı olduğunuz için, salgın hastalıklar sizin için oldukça tehlikelidir. Sinir sisteminiz alışılmış hassaslığınızın kilit noktasıdır. Kolayca sinirlenirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.