Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

İkizler Burcu Günlük burç yorumları 27 Şubat 2017

İkizler Burcu Aşk Hayatı

Bugün sevgilinizle aranızda önemli sorunlar yaşayacaksınız. Aranızda bir soğukluk var ve bu durumu da kendiniz yarattınız ve niçin yaptığınızı da kendisine açıklayamıyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda duygularınızı saklamayı başaracaksınız. Enerjinizi işinize yoğunlaştırmanız sizi başarılara götürecek. Amirlerinizden yakında bir zam haberi duyarsanız, hiç şaşırmayın.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Şimdiye kadar düşünmediğiniz çok kadar paranızı düşünüyorsunuz ve birikim sahibi olmak istiyorsunuz. Bu konuda bugün bazı önemli ve yararlı girişimlerde bulunabilirsiniz.

İkizler Burcu Dikkat

Kendinizi duygusal yönden iyi hissetmediğiniz zaman önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız ve iyice düşünmelisiniz.

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Ay-Chiron kavuşum etkisi, işimiz, toplum içindeki konumumuzla alakalı meselelere bir hayli önem vermemizi sağlıyor. Ruhsal anlamda huzurlu bir ortam arayışımız bir hayli yükseliyor. Rehberlik hizmetleri, alternatif yöntemler, insanlara destek olma yönünde işler ilgimizi çekebilir. Biz de aynı şekilde, zayıf yönlerimizi güçlendiren kişi ve alanlara ilgi duyabiliriz.

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Yanında yapılan tartışmalara yorum yapmak zorunda kalabilirsin. Gün boyu vaktini çalanlara sitem edeceksin.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Özellikle sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız.. Yapacağınız atılımlar için, ön yargısız yaklaşım tarzınız, karşınızdaki kişileri olumlu etkiliyor.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün iş yaşamınızda göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hedeflerinizi ortaya koyacağınız bir gündesiniz. Yaratıcı olduğunuz konularda daha fazla mücadele edebilirsiniz. Ani değişimlere açıksınız. Sizi değişime sürükleyecek olaylar gündeme gelebilir. Güçlü kişilerle görüşebilirsiniz.

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Aile yaşamınızda biraz daha sabırlı olup kimseyi kırmamalısınız. Esnek yapıda olmanız halinde evinizde pozitif hava esecek. Hayalini kurduğunuz seyahatin şimdi tam zamanı.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Detaylarla uğraşmanızı gerektirecek, yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Ancak; bu yoğunluk sizi strese sokacak türden olmayacaktır. İlerleme kaydetmeniz ve ilgili kişileri tatmin edebilmeniz, işlerinizden zevk almanızı sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.