Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

İkizler Burcu irade gücü

21 Mayıs
21 Haziran

Üstünlük:  Bir Merkür insanı olarak üstün sayılırsınız. Toplumda fevkalade bir yeriniz olabilir. Sevilip sayılır ve beğenilirsiniz. Yepyeni fikirleriniz sayesinde dikkati çeker, ilgi uyandırır ve adınızı da duyurursunuz. Sadece sizin üstün zekânızı çok parlak renkli ve süslü bir uçurtmaya da benzetebiliriz. Bu havada uçmaktadır. Bu uçurtmanın ipi sizin elinizdedir. İşte ipi tutan el de mantıktır. Mantığınız da maddenin Önemli olduğunu söylemektedir. Elinizi gevşetecek olursanız o çok süslü, güzel, dikkati çeken bir uçurtma kaçıp gidecektir. Siz de eli boş, o güzelliğin arkasından baka kalacaksınız. Onun için en iyisi o mantık denilen el, eşsiz, güzel zekânızı yönetmeli ve ona yön vermelidir

Söz Verme: Merkür insanı olduğunuz için konuşmaktan da zevk duyarsınız. Yalnız sözlerinize bazen dikkat etmenizi de söyleyeceğiz. Özellikle söz verirken dikkat edin. İnsanları ve yardımı seviyorsunuz. Onun için de vaat etmeniz, söz vermeniz kolaydır. Ama bu yüzden türlü sorumlulukları yüklenir ve sorunlarda güçlüklerle karşılayabilirsiniz.

Bülbülün çektiği dili belasıdır, sözü size çok uygundur doğrusu. Konuşurken duygulara kapılmayan, sizin için zor olmayacak şeyleri kabul edin. Karşınızdaki kimseyi sevdiğiniz veya ona acıdığınız için vaatlerde bulunmak sizi yorar ve üzebilir. Önce kendinize acımanızı söyleyeceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.