Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

İkizler Burcu Kadın için Aşk ve Evlilik Hayatı

21 Mayıs
21 Haziran

İkizler Burcu Kadını Evlilik ve Aşk:Siz son derece hoş ve çekici bir tipsiniz. Bunu da yıldızınız Merkür sağlamaktadır. Hele doğum anında Venüs de Merkür de uyumluysa çok güzel de olabilirsiniz. Çevik, hareketli, cana yakın, konuşması tatlı bir kadınsınız. Herkese iyi davranmasını, konuşmasını, istediğiniz kimseleri kolaylıkla etkilemesini de biliyorsunuz. Bu durumda etrafınızda pek çok erkek olması da doğal sayılır. Yalnız siz kolay kolay aşık olacak biri değilsiniz. Ancak doğum anında güçlü Venüs ve Su grubunda fazla yıldız varsa bu durum değişecektir. Evet, siz erkeklerle arkadaşlığı seviyorsunuz.

Kafa dostluklarına çok önem veriyorsunuz. Bu arada gönül maceralarınız da olabilir. Durup dururken maceraya atılacak biri de değilsiniz. Karşı taraf sizi fazla etkileyecek olursa kendinizi aşık sanıyorsunuz. Bu erkek, aradığınız özelliklere sahipse gerçekten aşık olmanız da olasıdır. Fakat siz çok üstün yeteneklerin peşindesiniz ve bunlar da her erkekte bulunmaz. Dolayısıyla da biraz sonra sevmediğinizi anlıyor ve bıkıyorsunuz. Geride bıraktığınız erkeğin bir süre kendisine gelemediğini de ilave edelim. Ama kalpsiz olmamakla birlikte onun üzülmesi de sizi pek etkilemez, kendinize değer verir ve ‘Bu macera süresince onu mutlu ettim’, diye düşünebilirsiniz. ‘Bana layık olamadığı için kendisini suçlaması gerekir’. Yalnız işin garibi geride bıraktığınız erkek bir süre kinlense bile sonra affeder. Yıllar sonra karşılaşacak olursanız o eski günleri özlemle anar. Üstelik pek değişmediğiniz için de sizi tebrik eder. Kolay kolay değişmediğiniz de doğrudur. Çünkü kendinize iyi bakmasını bilirsiniz. Kendinizle tepeden tırnağa kadar ilgilenirsiniz. Sevgide başarınızın birazını da buna borçlusunuz.

İkizler kadını, Gerçek Sevgi:İkizler için mantık çok önemlidir. İlişki gelişmeden önce, mantık bağının gelişmesini isterler. Fazla duygusallık onlara başlangıçta ağır gelebilir. Bazı şeyleri sürekli dengede tutmak isterler. İkizler’in kapısını açmak güçtür ama bir defa açıldı mı gösterdikleri hassasiyet ve duyarlılık sizi çok şaşırtabilir. İkizler burcu insanları oldukça sosyaldirler. İlişkileri heyecan vericidir.

Evet, siz kolay kolay aşık olamazsınız. Ancak doğum anındaki yıldızların durumu birden bağlanmanızı sağlayabilir. Aksi halde bu havailiğiniz bir süre devam edecektir. Hem siz, daima güzel, hoş, cazibeli, genç kalmak arzusundasınız. Bu saydıklarımız da genellikle paraya bağlı olan şeylerdir. Onun için de evlilikte paranın önemli olduğuna inanırsınız. Seveceğiniz erkek kafalı, neşeli, zeki, konuşkan, gezmeyi, eğlenmeyi seven ve paralı biri olmalıdır. O zaman tam anlamıyla mutlu olmanız da olasıdır. Bazen burcunuzdan ün yapmış, kafalı ve varlıklı tiplerle anlaşarak evlenen kadınlar da çıkar. Onlarınki aşk değil kafa dostluğu ve biraz da çıkara bağlı evliliklerdir. Siz, erkeğin ilgi göstermesini de istersiniz. Bu erkek kafanızı etkiliyorsa kendisine bağlanabilirsiniz. Hele o duygularınızı etkileyecek güçteyse o zaman gerçekten aşık olursunuz. Akıllı erkek aşkınızın devam etmesi için her şeyini size açıklamaz, hatta bazen birkaç gün ortadan kaybolur ve sonra bir şey olmamış gibi geri dönebilir. Siz elden kaçabilecek tipe ilgi duyarsınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.