Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

İkizler Burcu Yükselen burca göre tipler

Burcu ikizler ve Yükselen burcu ikizler olanlar. Burcunuza göre tipik özellikleriniz ve Kişiliğiniz, bu sayfada yer almaktadır.

Burcun Acayip Tipi: Bu arada doğum anında çok sert yıldız etkileri varsa burcunuzdan acayip biri de çıkabilir. Bu tip de zekidir fakat o zekâsını sadece kötülüklerde kullanır. Fırsatları iyi değerlendirmekle birlikte iyi değil daima kötüyü seçer. Burcun kötü tipi diyebileceğimiz bu insan usta bir hırsız, sahtekâr, dolandırıcı veya yalancı olabilir. Neyse ki bu tipe pek ender olarak rastlanır.

Yükselen İkizler Burcunun Verdiği Kişilik

İkizler burcu yükselen insan son derece zeki, neşeli, hareketli, esprili, dostluktan, konuşmaktan, ahbaplıktan hoşlanan bir tiptir. Aynı şekilde övülmekten, fikirlerinin beğenilmesinden de zevk alır. Kolaylıkla pek çok konuyu kavrayabilir. Zaten sadece bir tek konuya takılıp kalmayı da istemez. Yalnız bu tipin sinir sistemi son derece duyarlıdır. Onun için de başkalarını hiç rahatsız etmeyecek bir olay onu çarçabuk sarsabilir. Yeni şeyleri öğrenmekten, okumaktan, edebiyat ve bilimden de hoşlanır. Genellikle telaşlı ve coşkulu bir tiptir ama bunu sakin bir çehrenin ardında gizlemeyi de iyi bilir. Yemeye, içmeye pek düşkün değildir. Kafaya çok önem verdiği için duygular ikinci planda kalabilir. Bazen bu kimsenin havai olduğu da görülür. Sırf oyalanmak için macera-ya atılabilir. Ancak Güneş’in bulunduğu burçla diğer yıldız etkileri bu durumu değiştirebilir. O zaman duygularla kafa arasında denge kurula-bilir. Bu tipin konuşurken dalıp dalıp gitmesi kafasında türlü şeyler tasarlanmasındandır. Yükselen İkizler çift kısmetliliğe neden olabilir.

Yükselen İkizler Burcunda Yıldız Varsa

Bir yıldız haritasında yükselen İkizler burcu bazen boş olabilir. O zaman anlattığımız özellikleri kabul edebilirsiniz. Fakat bazen Yükselen İkizler burcunda yıldız veya yıldızlar bulunabilir. Bununla, gerek tip gerek kişilikte bazı değişikliklere neden olurlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.