Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Koç Burcu Eğitim ve Mesleki Eğilimler

21 Mart
20 Nisan

Koç burcu Atılganlık ve Mesleki Eğilimler yönünden: Mars insanı olduğunuz için yerinizde oturmanıza, tembellik etmenize, boş kalmanıza pek imkân yoktur. Siz daima hareket etmek için yaratılmışsınız. Dolayısıyla da size hareket imkânı veren her işe kalkışabilirsiniz. Bu arada vücudunuzun da güçlü olduğunu söyleyelim. Onun için her türlü spordan da zevk alabilirsiniz. Yalnız iş sadece spor veya oyunla bitmez. Siz yenilikler yapmak, çığırlar açmak, barışı elde etmek niyetindesiniz. Sonsuz canlılık ve enerjiniz durmanızı daima engellemektedir. Bu enerjiyi harcayabileceğiniz alanlar gerek­mektedir. Mars insanı olduğunuz için de tekdüze işlerden nefret edersi­niz. Sizce insan ileriye atılmalı, bütün engelleri devirmeli, başarıya erişmeli ve sonra geçip gitmelidir.

Belki zafere eriştiğiniz zaman çok kısa bir süre durabilirsiniz. Bunu da zaferin zevkini tatmaktan çok herkesin hayranlığını seyretmek için yapabilirsiniz. Sonra yine yeni konuların, yeni başarıların peşine düşersiniz. Bu arada yaptığınız işin maddi yönünü pek düşünmezsiniz. Veya işin sonunda elinize ne geçeceğini aklınıza getiremezsiniz. Siz canlılığınız sayesinde mücadele ederek yaşamın tadını çıkarırsınız. Bu da genç ve dinamik kalmanızı sağlar.

Fakat siz böyle koşup didinir, uğraşırken başkaları çıkarlarını hesaplarlar. Yani siz sonsuz enerjiniz ve canlılığınız la kendinize yararlı olacak yerde başkalarının kazançlı çıkmasına yol açarsınız. Aslında biraz durup düşünmeniz gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.