Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Koç burcu Erkeği için aşk ve evlilik hayatı

21 Mart
20 Nisan

Aşk konusunda Koç erkek ve kadınlarını ayırıyoruz. Koç burcu erkeği aşk ve evlilik hayatından bahsedelim. Pek çok bakımdan birbirine benzeyen bu burcun kadın ve erkekleri sevgi konusunda biraz değişik davranırlar. Önce Koç burcunun Mars erkeğinden söz edelim.

Koç Erkeği ve Aşk hayatı

Tam Mars tipi olan Koç erkeği, aşkta da zafere ulaşmak ister. Onun için sevginin değeri çok büyüktür, daha genç yaşlardan itibaren kafasında seveceği kadının tipi, kişiliği şekillen­miştir. Koç erkeği fazla enerjik, hareketli, öfkeli ve zaman zaman da haşin olmasına karşılık sevgi konusunda çok yumuşaktır. Ayrıca yenilik­lerden de çok zevk alır. Bu yüzden de hoş bir kadın gördüğü zaman yeni bir oyuncak bulmuş bir çocuk kadar heyecanlanır. Kadını beğenirse hemen onu nasıl elde edeceğini düşünür. Mars tipi erkek için savaşta olduğu kadar aşkta da her şeye izin vardır. Erkek kafasını kullanır, Mars’ın verdiği çekicilikten yararlanır. Cömert olduğu için kadına zevk verecek her şeyi alır, onu eğlendirmek için türlü yerlere davet eder. Kadın kendisini naza çekecek olursa erkeğin hisleri şiddetli bir tutkuya döner. Kafasındaki ideal tip silinir. Dünyada kendisi için sadece elde etmek istediği kadın vardır. Onun beğendiği kadın, genellikle güzel ve sevimlidir. Koç erkeği âşık olunca hemen evlenmeyi planladığı için ilişki evlilikle sonuçlanır. Veya erkek kadını elde eder etmez isteğini kaybede­bilir. Aslında Koç erkeğinin duyduğu tam bir aşk değil şiddetli beğenmeyle karışık arzudur. Onda yalnızca ele geçirme hevesi vardır. Erkek sevip hemen evlenecek olursa da kısa süre sonra pişmanlık duya­bilir. Zira bir süre sonra karşısına başka bir çekici kadın çıkacaktır. Mars, Mars, erkeğe büyük enerji, cana yakınlık ve seks gücü verir. O kadınları çekmesini, cezbetmesini iyi bilir. Yalnız aşkının sürekli olması için kadının sadece cazibeli değil aynı zamanda akıllı, olgun ve bilgili olması da şarttır. Böyle bir kadın Koç erkeğini oyalayabilir ve aşkının ölmemesini sağlayabilir. Erkeğin kendini kıskanmasını sağlar. Bu da çok önemlidir. Zira Koç erkeği sevdiği an kıskançlık baş gösterir. Soğuduğu zaman de bu kıskançlık ölür. Yani kıskançlık Koç erkeğinin aşkını gösteren bir termometre de sayılabilir. Bu erkek bir kadını ger­çekten severse, daha doğrusu kadın onun aşkının daima güçlü kalmasını sağlarsa, çok değişir. Her şeyini sevdiği kadına verir. Onun bütün isteklerini yerine getirir. Sevdiği ve evlendiği kadını mutlu eder, ancak çok mutlu bir yuvalan da olsa Koç erkeği kıskançlık yüzünden zaman zaman tartışma çıkaracaktır.

Koç Erkeğini Tutmak İstiyorsanız

Bir Koç erkeğiyle evliyseniz daima en mükemmel halinizde olmalısınız. Bu erkeğin sizinle daima gu­rurlanmak isteyeceğini unutmamalısınız. Kafa bakımından ona uymalı ve birlikte ilerlemelisiniz. Ayrıca onun hareketlerini kısıtlamaya da kalkmamalısınız. Eşinize işinde de yardımcı olmalısınız. Ama yüksel­mesini isteyerek onu itmeye kalkmayınız. Size düşüncelerini açtığı zaman yumuşaklıkla fikir veriniz. Sık sık kendisini övünüz ve sevginizi de belli ediniz. Daha da önemlisi eskisi kadar bağımsız olmadığınızı, ondan güç aldığınızı da arada bir olsun ima ediniz. Koç erkeği, sevdiği kadının kendisine bağlı olmasından büyük bir zevk duyar. Fakat yine de kafanızı kullanarak sizi biraz da kıskanmasını sağlamalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.