Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Koç Burcu Günlük burç yorumları 27 Şubat 2017

Koç Burcu Aşk Hayatı

Aşk yaşamınızda daha çok sevdiğiniz insanla aranızdaki istikrarı korumak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Duygusal davranışlarda bulunmaktan çok mantığınızı kullanmayı başaracaksınız. Aşk yaşamınızda kendinizi güvencede hissetmek isteyeceksiniz ve tutumlarınızda sabit kalacağınız bir gündesiniz. Bugün yaşamınızda yeniliklere yer vermeyeceksiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda uzun vadeli projelere yöneleceğiniz ve gelişmeleri dikkatle takip edeceğiniz bir gündesiniz. Çalışmalarınızda daha çak sabit yaklaşımlar benimseyeceksiniz. Ufak bazı aksilikler yaşayabilirsiniz ancak genel olarak olumlu adımlar atmak için uygun bir gündesiniz. Bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Girişimlerinizi biraz daha ertelemelisiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda başarılı girişimlerde bulunabileceğiniz ve istikrarınızı korumak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki kaynakları değerlendirmekte başarılı olacaksınız ve alacağınız kararlar genel olarak verimli olacaktır. Maddi konularda yenilikler yapmaktan kaçınmanıza rağmen aksak giden bazı konuları düzeltebileceksiniz. Genel olarak para konusunda şanslı olacaksınız.

Koç Burcu Dikkat

İhtiyatlı davranacaksınız ve uzun süreli planlar yapabilirsiniz. Maddi konularla ilgileneceksiniz ve bu anlamda girişimlerde bulunabilirsiniz. Beklediğiniz bir paraya ilişkin haber alabilirsiniz.

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi Koc Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Ay-Chiron kavuşumu, ruhsal anlamda rahatlık, kendimizle iç temasımız, benliğimizle yeniden bütünleşmemiz anlamında kıymetli olduğunu vurguluyor. Çeşitli teknikler öğrenebilir, uygulayabilir, kendimize özen gösterebiliriz. Bunların tümü rahatlatıcıdır. Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

Sabah Gazetesi Koc Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Haftaya enerjik bir şekilde başlayacaksın. Bugün gireceğin ortamlarda kendini düşündüğünden daha iyi ifade edebilirsin.

Vatan Gazetesi Koc Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Bugün, çevrenizin kalabalık olmasına canınız sıkılabilir.

Milliyet Gazetesi Koc Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün aniden değişen konular sizi mücadele etmeye itebilir. Başlamanız gereken işlerinize sabırsızlık gösterebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi temellendirmek isteyebilirsiniz. Çaba sarf etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Duyusal konularda akıl alabilirsiniz. Yaşanan olaylar güçlenmenize neden olabilir.

Takvim Gazetesi Koc Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Geleceğinizi ilgilendiren güzel işlerde bulunmaktan haz duyuyorsunuz. Özel işlerinizi aksatmamalısınız. Sağlığınızla yakından ilgilenin. Artan iştah şişmanlık sorunu yaratabilir.

Güneş Gazetesi Koc Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Çalışarak kazandığınız paranın dışındaki borç veya prim geri ödemesi, piyango, hisse senedi getirisi gibi kazanç kaynaklarından bir miktar para kazanabilirsiniz. Bu parayı da günlük hayatınızdaki ihtiyaçlar için kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.