Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Kova Burcu Kadın için Aşk ve Evlilik Hayatı

21 Ocak
19 Şubat

Kova Burcu Kadını Evlilik ve Aşk: Kova burcu kadını mert, gururlu, bir hayli güzel ve çekicidir. Kafası çok iyi çalıştığı için sadece bir ev kadını olmayı istemez. Evliliği de düşünmekle birlikte yeteneklerinden yararlanmayı, bir meslek veya iş edinmeyi ister. Daha da hırslıysa adını duyurmayı, başarıyı arzulayacaktır. Bu kadının etrafı epey kalabalıktır. Aklı, zekası, bilgisi diğer özellikleriyle birleşince o eşsiz tip olabilir. Onun için de pek çok erkek bu kadına ilgi duyar. Yalnız bağımsızlık ve özgürlüğe düşkünlüğü, hatta çok erkekten akıllı olması da onunla evlenmeyi isteyen bazı kimseleri korkutabilir. Bu kadın ya çok genç yaşta evlenir ve aşkı devam ederse eşine bağlı kalır ya da epey ilişkiden sonra bir yuva kurar. Ancak onun havai, macera düşkünü bir tip olduğunu sanmamalısınız. O dostluk ilişkilerine önem verir.

Dostluk kurduğu erkekte üstün yönler, hoşuna giden taraflar varsa ilgisi artar ve hatta sevebilir. Ondan sonra da birden evlenmeye karar verebilir. Bu kadının sözleri, hareketleri, her şeyi erkeği mutlu eder. Böyle üstün bir kadının kendisini sevmesinden de çok gurur duyar. Fakat erkek kerameti kendisinde aramamalıdır. Çünkü o kadını elde etmemiştir. Kova kadını, beğenmiş ve sevmiştir. Sonra da kendisini sevdirmiştir. Yani erkeği beğenen seven kadın, sonunda da onu eş olarak seçmiştir. Evlenme teklifi erkekten gelecektir ama. aslında buna neden olan da kadındır. Bu kadın çok güçlü, üstün, başkalarından farklı davranan, fazla çekici bir tiptir. Yumuşak başlı, çekingen, fazla duygulu ve kendinden emin olmayan, bir tip erkek onu mutlu edemez. Bu kadına kendisi gibi akıllı, cana yakın, olaylar karşısında yılmayan, kadının yapabileceği şeyleri gülerek karşılayan ve gerekirse onu kolaylıkla engelleyecek bir erkek yaraşır. Bu erkek, kadını yönetimine alır. Bağımsız ve özgür kadın da hem sevdiği hem de kendisinde üstün birine rastladığı için bu durumu kabul eder. Hem çok mutlu da olabilir.

Kova kadını, Aşk ve İstekler: Kovalar, gereksiz samimiyetlerden hoşlanmayan kişilerdir.
Dış görünüş pek umurlarında olmaz. Onlar ancak zekalarını tavlayan insanların peşinden ayrılmazlar. Sağlam dostluklar kurmak ister ama iletişim korkusuyla kendilerini geri çekerler. Samimiyet kurmak isteseler de başlangıçta yalnız olmaya ihtiyaçları vardır. Bu, onlar için gerçek bir hayal kırıklığı yaratabilir. Sadece deneyimler ona hem özgürlüklerini koruyabileceklerini hem de samimi arkadaşlıklar kurabileceğini gösterebilir.

Kova burcu insanlarında güçlü bir manyetik çekim vardır. Bu, onların en kalabalık ortamda bile fark edilmelerini sağlar. Zekidirler, önce düşüncelerinde flört ederler, Duygularını ortaya koymakta zorluklar yaşar. Kova’nın kendine has bir ihtirası vardır, bu, onu daha da çekici kılar. Fikirlerini paylaştıkları an, ne kadar yaratıcı bir seks anlayışları olduğunu görebilirsiniz, fakat ilişki hızla ciddileşirse kendilerini geri çekme ihtiyacı duyacaklardır. Kova burcu insanı, hayatını biriyle paylaşma heyecanı içinde değildir. Anlayış ararlar. Doğru zaman ve doğru partneri bulduğuna inandığı zaman kalbinin kapılarını aralayıp güçlü bir ilişki kurmak için adım atacaktır.

Kova kadını, Evlilik Yaşamı:Korkularından, endişelerinden kurtulabilecekleri anda evlenmeye karar verirler.
Kova burcu insanı sadık ve azimlidir. Gereken özgürlüğü eşlerine sunar, baskı olmaksızın destekleyici ve sevgi dolu bir eş olmaya özen gösterirler. Eğer onlara da bu haklar tanınmaz, özgürlükleri kısıtlanırsa evliliklerinde problemler çıkabilir.

Kendilerini güvende hissetmek isterler ve sadece gerçek bir hayat arkadaşı bunu ona hissettirebilir. Evliliklerinde değişim arar ve yeni ilgi alanları bulmaya devam ederler. Eğer sosyal hayatları etkilenirse problemler çıkabilir, çünkü tüm vaktini sadece bir kişiyle geçirmekten hoşlanmazlar.

Kova kadını, eşinden, aile üzerinde aktif bir rol oynamasını bekler. Materyalist değildirler. Kova erkeği her ne kadar evcil görünmese de, zaman zaman idealist fikirlerini bir yana bırakıp, eşinin hazırladığı içkiden yudumlayıp çocukları ile oynamaktan zevk alır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.