Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Kova Burcu Sevdiği Hediyeler

21 Ocak
19 Şubat

Kova Burcu için Hediye önerileri; Kova burcu, geleceği simgeleyen Uranüs tarafından yönetilir. Yeni çıkan teknolojiler ve elektrikle çalışan her şey onu çok heyecanlandırır. MP3 çalar, dijital video kamera ya da son çıkan cep telefonlarına bayılacaktır. Giysi alacaksanız en son moda olanlarını tercih etmelisiniz. Tercih ettiği renkler; çivit mavisi, fuşya, kurşuni gridir. Ona güzellik salonundan aromaterapi masaj seansı hediye edebilirsiniz. Kristal objeler ve takılar da hoşuna gider.
Kova kadını son derece moderndir ve Kova erkeği gibi elektrikle çalışan aletlere bayılır. Ona bir CD çalar, faks makinesi, video kamera alabilirsiniz.

Kova burcu astrolojinin yöneticisidir. Ona astroloji ile ilgili kitaplar alabilir ya da yıldız haritasını çıkarttırabilirsiniz. Kova aynı zamanda arkadaşlığı yönetir, birlikte çekilmiş resimlerinizi koyacağınız gümüş bir resim çerçevesi iyi bir hediye olacaktır. Arkadaşlarının doğum günlerini işaretleyebileceği güzel bir takvim alabilirsiniz.

Kristal hoşuna gider, kristal taşlı bir kolye seçebilirsiniz. Giysi alacaksanız son moda olanlarını tercih etmelisiniz. En sevdiği renkler çivit mavisi, fuşya, kurşuni gridir. Ona bir güzellik salonundan masaj seansı hediye edebilirsiniz.

Kova Burcu Erkeği Sevdiği Hediyeler

Kova burcu, geleceğin yöneticisi olan elektrik gezegeni Uranüs tarafından yönetilir. Yeni çıkan, ilginç ve elektrikle çalışan her şey onu çok heyecanlandırır. Diz üstü bilgisayar ya da elektrikli masaj aleti ile onu sevindirebilirsiniz. Paranız yetiyorsa uydu kanal ya da TV alabilirsiniz.

Yeni bir bilgisayar oyunu, yazılımı veya bilgisayarı için speaker seçebilirsiniz. Yıldızları gözlemesi için teleskop ya da bilim kurgu film video kaset hediye edebilirsiniz. Yıldız haritasını çıkarttırabilirsiniz. Bilim kurgu ya da yeni çağın sosyal eğilimlerini konu alan kitaplar alabilirsiniz.

Her iki cins için : MP3 çalar, dijital video kamera ya da son çıkan cep telefonlar

Sadece erkekler için : yeni çıkan, ilginç ve elektrikle çalışan her şey

Sadece kadınlar için : astroloji ile ilgili kitaplar, güzellik salonundan masaj seansı

Biraz pahalı olabilirse : Diz üstü bilgisayar ya da elektrikli masaj aleti

Kova burcu için Özel hediye : Balonla yolculuk

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.