Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Oğlak Burcu Günlük burç yorumları 27 Şubat 2017

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Sabahtan beri onu aramaya yelteniyor, ama vazgeçiyorsunuz. İçinizde aceleci davranıp tütsüyü bozacağınıza dair bir endişe var. Nasıl davranmanız gerektiğini sormadığınız arkadaşınız kalmadı neredeyse.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bir işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız. Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz. İşinize olan hakimiyetiniz kısa zamanda bu sorunları azaltacak.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Çok zorlanarak bir araya topladığınız parayı kullanmayı düşündüğünüz alana biraz yabancı kaldığınız için kaygılarınız var. Paranızı iyi koruyorsunuz. Ama aile bireyleri sizin kadar tutumlu değil. Bu akşam bu konuda küçük bir tartışma olabilir.

Oğlak Burcu Dikkat

Birileri sizin sabrınızın sınırını zorlamaya çalışıyor. Bugünlerde kışkırtılmaya hazırsınız, ama sabırlı ve temkinli olmanızda yarar var.

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi Oglak Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Ay-Chiron kavuşum etkisi, yakın çevremiz, iletişim, iş girişimi, eğitim hayatı, girişimler anlamında durumumuzu hassasiyetle ele alıyoruz. İlgi görmeye, desteklenmeye, ılımlı davranışlara, huzura ihtiyaç duyuyoruz.

Sabah Gazetesi Oglak Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Günün yoğun olsa da bütün işlerinin üstesinden gelebileceksin. Birinin yardımını almak seni rahatlatacak.

Vatan Gazetesi Oglak Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bugün, her türlü şartlarınızı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan kurtulmayı denemelisiniz. Sizi sıkan şartlar konusunda daha fazla düşünmemeli ve cesur olmalısınız.

Milliyet Gazetesi Oglak Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün eğitim konusu gündeme gelebilir. Planlarınızdaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Yakın çevrenizle ilgili konularda farkındalığınız artabilir. Keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Yeni işlere girişebilirsiniz. Aniden değişen fikirler sizi yeni olaylara yönlendirebilir. Fikirsel çatışmalara girmemeye özen gösterin.

Takvim Gazetesi Oglak Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Yeni projeler ile birlikte sorumluluk da alıyorsunuz. Ancak fazla ağır işlere kalkışmanız biraz maceracı olacağınızı göstermekte. Elinizden fazla para çıkıyor dikkatli harcayın.

Güneş Gazetesi Oglak Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Yakın çevreniz ile çeşitli sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz. Bu faaliyetler iş ya da eğlence içerikli olabilirler. Tüm iletişim, etkileşim ve etkinlikler, sosyal ortamlarda kendinizi bulmanızı, geriliminizi atmanızı sağlayacaklardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.