Bizi takip edin...

Rüyada Abajur görmek

Rüyada abajur görmek veya rüyanızda kırık abajur görmek ve abajurun ışığını yakmak rüyada abajur aldığını görmek manası nedir? ve ne anlama gelir? Düşünüzde abajur görmek genel olarak Önünüze hayırlı ve kazançlı bir iş çıkacağına delalet eder. Abajur lambanın üstünden kaldırmak; Bir ahbabınız dan iyilik göreceğinize, abajur satın almak; Neticelenmeyen bir işinizin istediğiniz gibi neticeleneceğine delalet eder. Rüyada gördüğünüz abajur parıltılı, renkli renkliyse, özellikle pembe renkteyse ve abajurun lambası yanıyorsa bu iyi bir kısmet demektir. Aynı zamanda sevenlerin kavuşması anlamına da gelir. Süslü ve lambası yanan abajur, aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacağının da habercisidir. Rüyada kırık abajur görmek kısa sürede bir haber alacağınıza kalbinizin kırılacağına işarettir. Rüyada abajur almak bir hediye alacağınıza ve buna sevinç duyacağınıza işarettir.

Rüyada ışık yakmak görmek

Rüyada ışık yakmak, rüyayı gören kişinin başarıya giden yollarının aydınlık ve açık olacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, kazancının ve mal varlığının artacağına rivayet edilir. Sakin, huzurlu bir hayat geçirmeye, aile bireyleri ile uyum içinde olmaya ve çoğunluğu mutlu geçecek bir yaşam sürmeye yorulur.

Rüyada Abajur Takmak

Rüyada abajur takmak, ukala ve düşüncesiz bencil olan, çevresindekilerin kişilerden çaresizliklerini, çektiği zorlu ve sıkıntıları, zorluğu ve yokluğu umursamayan, hep kendi çıkarını düşünen ve hep sadece kendisi kazansın diye çabalayan bir kişinin varlığına yorulur. Gölgesinde kimseye ekmek vermeyi düşünmeyen bir kişiye alamet edilir.

Rüyada Abajur Almak

Rüyada abajur almak, rüya kişiden kişiye yorum kazanırken bu rüyanızdaki yorumunda anlam ve önemi değişmektedir. Rüya sahibinin çok önemli olacağı düşünülen ve büyük işler yapacağına bu sayede başarıları ile anılacağına ve saygın bir kişi olacağına delalet eder. Kişi, yardıma ihtiyacı olan kimseleri de unutmayacak ve onlar için elinden gelen maddi desteği verecektir. Aynı zamanda, rüya sahibinin hayatında mecburiyet nedeni ile meydana gelecek bazı yeniliklere alamet eder. Ezberin bozulacağı bazı olayların yaşanacağı ve durumu kabullenmenin çok uzun zaman almayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Rüyada kırık abajur görmek, kişiye özel rüya yorumları yapılırken görülen nesnenin de iyi ve olumsuz hallerine göre rüya tabirleri değişmektedir. Rüyasında kırık abajur görmek rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili alacağı bazı kararlara ve atacağı kesin adımlara delalet eder. Kişi, özel hayatıyla ve meslek hayatıyla ilgili köklü değişiklikler yapacak ve sonuçtan pişman olmayacak demektir.

rüyada abajur görmek

Abajur sözlük anlamı: Işığı bir yere toplamak, doğrudan doğruya gözlere vurmasını önlemek için kullanılan lamba siperi. Genellikle üzeri siperli masa lambası ya da ayaklı lamba.

İslami rüya tabirleri ve yorumlarının yapıldığı sitemizde yer alan tabirler, çeşitli eski dini kaynaklardan yararlanılarak özenle derlenerek eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Rüyalar zamana güne veya aylara göre yaşınıza cinsiyetinize ve gördüğünüz durumlara göre manaları değişmektedir. Gördüğünüz rüyanın  hatırladığınız bölümlerini rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki ana sayfamızdaki rüya arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.