Bizi takip edin...

Rüyada Gazi Görmek

Rüyada gazi görmek veya rüyasında gazi görmek şu anlama gelir. Rüyada görülen gazi harbe iştirak ederek gazi olduğunuzu görmek; Hayatınızın saadet ve refah içinde geçeceğine ve evlilik hayatınızda çok mutlu olacağınıza alamettir. Aynı zamanda dini Vazifelerinizi tam olarak yerine getirdiğiniz taktirde Alla hu teala indinde makbul bir kul olacağınıza işaret etmektedir. Rüyada görülen gazi Mevlanın seveceği işlerle amel etmeni zede vesile olacaktır. Rüyada gazi görmek hayra yorulur.

Rüyada gazi asker görmek

Rüyada gazi asker olduğunu görmek şu şekilde tabir olunur. Rüyada gazi olmak rüya yorumu gazi hakkında rüya tabirleri manası şu şekilde tabir edilmektedir.

rüyada gazi görmek

Rüyada Askerde Yaralandığını görmek ve Rüyasında  Gazi Olmak bol berekete, uzun ömre, parasal külfeti olan bir kimseden uzaklaşmaya, sağlıklı hayata, sevdikleriyle sohbete, sağlığını kazanmaya, hoşsohbet adama, iyi gelire, temiz servete, zengin bir yöneticiye işarettir. Kimi zaman da düşmanlıktan emin olmaya, maddi zorluğa, zalim bir amire, korkuya işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukla birlikte gözlediği şerefe, sıkıntıya düşerek ulaştığı kazanca, zorlukları aşarak kazandığı az olan kazancının artacağına, zorlukla hak edilen mutluluğa işaret eder. Yorum yaparak sayfamızda rüyalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz rüyada gazi görmek hakkında tüm detaylı rüya tabileri yapılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.