Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Terazi Burcu Günlük burç yorumları 27 Şubat 2017

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Ortak program yapmanız biraz güç görünüyor, ama bunu becerebilirseniz çok romantik bir gün geçirebilirsiniz. Bugün size bir sürprizi var. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin bir kısmının gerçekleşmesine yardımcı olacak. İş yaşamınızda mütevazi olduğunuz söylenemez.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Yakınlarınız, gizlemenize karşın sıkışık durumunuzu biliyor ve çabalarınızı gözlüyorlar. Son anda destek alabilirsiniz. Sizin adınıza yatırılması gereken bir para bir süre daha geciktirilebilir.

Terazi Burcu Dikkat

Bu günlerde partnerinizin haklı eleştirilerine açık olmanız gerekiyor.

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bir şeylerin derlenip toparlanması gerektiğini biliyoruz. Ay-Chiron kavuşumu, sizin öncelikle çalışma hayatınızla ilgili konular üzerindeki hassasiyetinizi vurgulayıcıdır. Psikolojik anlamda duyarlı olduğunuz bir gerçektir. Ayrıca şifa tekniklerini uygulama, insanlara destek olma veya destek bekleme yönünde olumlu bir işarettir.

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bir süredir ertelediğin işleri yapmak isteyebilirsin. Akşam hiç beklemediğin birinden telefon alacaksın.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizden faydalanacaksınız. Özel duygularınızı kendinize saklamalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün mücadele sonucu gelen kısmetler olabilir. Farkındalık yaşayacağınız bazı olaylar gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte programlar yapabilirsiniz. Ani gelişen olaylar gündeminizi değiştirebilir. Duygusal olarak yorulabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza karşı daha sakin olabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Tatlı heyecanlara kapılmanız çok doğal. Uzun zamandır beklediğiniz haberi bugün alacaksınız çünkü. Mutluluğunuzu saklamayın. Eğitimle ilgisi olanlar başarı çok yakın.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

İç dünyanızda yoğun bir şekilde aktif olan hislerinizi susturmayı başarıp, para konuları üzerinde düşünmeye başlayabilirsiniz. Eğer fazla iyimser bir yaklaşım benimserseniz, çok ciddi hatalar yapabileceğinizi aklınızda bulundurun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.