Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Terazi Burcu Sevdiği Hediyeler

24 Eylül
23 Ekim

Terazi Burcu için Hediye önerileri; Terazi kadınının en favori hediyesi kaliteli mücevherdir. Ona opal bir yüzük ya da safir bir kolye alabilirsiniz. Terazi kadının sosyal yaşamı çok hareketlidir. Küçük bir gece çantası, şal ya da topuklu gece ayakkabıları alırsanız sık sık kullanacağından emin olabilirsiniz. Terazi parfüm ve parfümlü vücut losyonlarını çekiciliğinin bir parçası olarak kullanır; hiçbir zaman fazla gelmeyecektir. Aynı şekilde ipekli seksi iç çamaşırlarından da vazgeçemez. Şampanya rengi ipek bir gecelik hoşuna gidecektir. Burcu güzellik ve zarafet gezegeni Venüs tarafından yönetildiğinden doğal olarak taze çiçeklere bayılır.

Terazi kadını evi için yeni bir aksesuardan çok hoşlanacaktır. Terazi’nin metali bakırdır. Bu herhangi bakır bir eşya, zarif bir saat ya da duvara asabileceği bakır kenarlı bir ayna olabilir. Taze güllerini koyabileceği şık bir kristal vazo tam ona göre bir hediye olacaktır. İnsanlarla çok ilgilidir, eğer ona kitap almaya karar verirseniz biyografi türü bir kitap seçmelisiniz. İnternette chat yapmaya bayılabilir onun için bir senelik İnternet erişimi alabilirsiniz.
Terazi Burcu Erkeği Sevdiği Hediyeler

Venüs tarafından yönetilen Terazi erkeği müzik dinlemeye bayılır. Hoşlandığı grupları aklınızda tutup ona sevdiği CD’lerden alabilirsiniz. Klasik müzik, caz ya da rock konserlerine bilet alarak onu eğlendirebilirsiniz. Yemeğe çıkacaksanız arkasından dans edebileceğiniz popüler bir kulüp iyi seçim olacaktır. Arabası için CD çalar, evine yeni hoparlörler ya da CD walkmen alabilirsiniz.

Terazi erkeği çok zevklidir ve giyimine önem verir. Beyaz şık bir gömlek, özel kol düğmeleri hediye edebilirsiniz. Yeni çıkmış seksi bir erkek kokusu bulursanız alın; hoşuna gidecektir. Terazi erkeğinin sosyal hayatı çok hareketlidir. Elektronik takvim, küçük el bilgisayarı gibi hediyeler günlük hayatını daha iyi organize etmesine yardımcı olacaktır.

Her iki cins için : parfüm ve parfümlü vücut losyonlar

Sadece erkekler için : CD çalar, evine yeni hoparlörler ya da CD walkmen

Sadece kadınlar için :  Şampanya rengi ipek bir gecelik , ipekli seksi iç çamaşırları

Biraz pahalı olabilirse : Yeşim taşından bir kolye ya da yüzük

Terazi burcu için Özel hediye :minik portatif elektrikli süpürge

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.