Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Terazi Burcu Yükselen burca göre tipler

24 Eylül
23 Ekim

Burcu terazi ve Yükselen burcu terazi olanlar. Burcunuza göre tipik özellikleriniz ve Kişiliğiniz, bu sayfada yer almaktadır.

Burcun Acayip Tipi: Sizinki gibi eşsiz burçtan kusurlu bir tipin çıkamayacağını düşüneceksiniz belki. Fakat doğum anında kötü yıldız etkisi almış her burç insanı acayiplikler gösterebilir. Terazi burcundan olan ve doğduğu anda böyle sert etkili yıldız haritası olan bir kadın sırf güzel şeylere ve lükse erişebilmek için kendisini satabilir. Buna karşılık aynı şekilde sert yıldız etkisi almış erkekte de homoseksüellik görülebilir. Ancak bu söylediğimiz iki tipe pek seyrek olarak rastlandığını hatırlatalım.

Yükselen Terazi Burcunun Verdiği Kişilik

Terazisi yükselen kimse dengeli, zarif, adil, nazik, hayatta yükselmeyi isteyen, hırslı, lüksten hoşlanan, sevgiye, güzelliklere büyük önem veren bir tiptir. Onun için güzel ve pahalı şeyler değerlidir. Kılığına çok itina etmekle birlikte modaya uymaktan çok kendisine yakışanı giyer. Etrafında neşeli, eğlence seven, varlıklı, zarif kimselerin bulunmasını ister. Akılla duygular arasında iyi bir denge kurabilir. Ancak Terazi burcu yükselen kimse gerçekten âşık olursa o zaman her şeyi ve hatta değer verdiği parayı unutabilir. Bu tipin yaşamında sevgi daima rol oynar. Yıldız haritası uyumluysa bir tek sevgi bu tip için yeterli olabilir. Aksi halde ömür boyunca bir kaç defa âşık olacaktır. Dolayısıyla da sevgili veya eş değiştirecektir. Bu tip kavga, gürültü, tartışma gibi şeylerden hiç hoşlanmaz. Her şeyin sakinlikle halledilmesini ister. Lüks ve güzel bir ev, pahalı eşyalar, değerli mücevherler bu tipi mutlu eder.

Yükselen Terazi Burcunda Yıldız Varsa

Bir yıldız haritasında yükselen Terazi burcu boş olabilir. O zaman anlattığımız özellikleri kabul edebilirsiniz. Ama yükselen Terazi burcun-da yıldız- veya yıldızlar bulunursa durum biraz değişecektir. Sert bir yıldız Terazi’nin cazibesinden, güzelliğinden pek çok şeyi götürebilir. Buna karşılık yumuşak, ahenkli bir yıldız. bu burcun üstünlüklerini daha da belirli bir hale koyabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.