Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yay Burcu Günlük burç yorumları 27 Şubat 2017

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yaşama çok canlı, hareketli bir pencereden bakıyorsunuz. Hareketliliğini kaybetmiş ilişkileri, gereksizce sürdürülen beraberlikler olarak görüyorsunuz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

Kendi alanınız olmayan işlerde başarılarınızla herkesi şaşırtıyorsunuz. Çok yönlülüğünüz, doğal yeteneklerinizle beslendiğinde altından kalkamayacağınız iş yok gibi görünüyor.

Yay Burcu Günlük Para Falı

Son zamanlarda belinizi doğrultacak bir standart yakalamış olmanız, akıllı para kullanımının ve yoğun çalışmaların sonucu. Bu konudaki rahatlığınızı dost çevrenize pay etme ihtiyacınız da takdir topluyor.

Yay Burcu Dikkat

Tavrınızla ilgili sürdürdüğünüz vicdan hesaplaşması pek gerekli değil. Maddi destek vermekten kaçındığınız kişinin, istismarcı biri olduğu konusunda herkes görüş birliği içinde görünüyor

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Ay-Chiron kavuşum etkisi altında, aile hayatımız, yerleşim yerimiz, yuvamızla ilgili konular üzerinde hassas davranabiliriz. Hayatın tüm sorumluluklarına karşın, kendimizi en rahat, en mutlu hissettiğimiz yer, evimiz olsun isteriz. Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Yenilikçi yanını ortaya koyabileceğin bir gün. Karşına önemli bir fırsat çıkabilir; kabul etmeden önce iyice düşünmeni öneriyor gökyüzü.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlemelisiniz.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün ailevi konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Emlak işleriyle uğraşabilirsiniz. Gün içinde ilgilendiğiniz konularda değişiklikler olabilir. Bu durum sizi uğraştırabilir. Mücadele verdiğiniz işlerde farklı fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Hızlı başlayan bir ilişki olabilir.

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

İş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız bazı iş ya da planları ilgilendiren konuların neticeye bağlanacağı bir gün. Planlarınızı yürürlüğe koymak için daha fazla çalışabilirsiniz. Bazı şeyler sonlansa da, bu sonlanmalar yeni ve çok daha güzel şeyler için yer açacak. Zaman zaman sinirlerinize hakim olamayabilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sakin olmalısınız.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün kendinizi sorgulayabilir, geçmişinizi, yaptıklarınızı göz önüne alıp bir çeşit iç hesaplaşma yapmaya başlayabilirsiniz. Bu sırada, kendinizi herşeyden sorumlu tutmamalı, benliğinize adil davranmaya çalışmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.