Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yay Burcu Uygun Meslekler

23 Kasım
21 Aralık

Yay Burcu Meslekler: Yay burcu insanı her şeyi kendi deneyimleyerek öğrenir. Böylece kendi hayat felsefesini kendi geliştirir. Hayatın anlamını keşfedene kadar hayatı bir macera olarak algılar. O iyimser ve neşeli bir gezgindir. Daima daha uzaklara gitmeyi daha çok gelişmeyi hedefler. Özgürlüğüne son derecede düşkündür. Hayata değişik açılardan bakabilir. Yüksek idealleri olan inançlı bir insandır. Son derece maceraperest, mistik, diplomatik biri olan Yay insanının birçok işte başarılı olacak yeteneği vardır. Ancak sıkılmaz sebat eder ve sevdiği kendine uygun gerçek alanı bulmuşsa başarılı olacaktır. Aksi halde daldan dala konar, mutlu bir çalışma hayatı olmaz.

Size uygun olan iş ve meslekleri Jüpiter konusunda göreceksiniz. Bu arada doğum anında parlayan veya uyumlu olan yıldızlar da bu konuda söz sahibi olacaklardır tabii. Artık kararınızı buna göre vereceksiniz. Bu arada toplumun ilgisini çeken işlerin de size göre olduğunu belirtelim. Özellikle basın yayın gibi diğer alanlar size göredir. Örneğin yazarlık sizin için hem hem bir uğraş olabilir.

1. Yay burcu Duyarlılık gerektiren meslekler: Çevirmen, filolog, İhracatçı, ithalatçı, büyük elçi, araştırmacı, Pilot, hostes, gemici, Rehber, seyahat acentasında memur , Doçent, Filozof, Din adamı, Hukukçu
2. Yay burcu Sanatsal meslekler; Binicilik öğretmeni, jokey, at bakıcısı, Jimnastik öğretmeni, dansçı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.