Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yay Burcunun Özellikleri

23 Kasım
21 Aralık

Yay burcunun özellikleri elindeki yay dolusu bilgiyi dünyaya saçmaya çalışan bir erkek veya kadın deha ve üstün karakter yay burcu analizi. Muhteşem zekaya sahip yay burcunun erkeği, kadını sağlık, iş, evlilik aşk hayatı ve karakter falı burç yorumları hakkında ömürlük gerçek yorumlar.

Türkiye’nin deha ve sıra dışı burcu yayların burç özelliklerini anlatmak için, hazırlanan sayfamızda, en ince ayrıntısına kadar yay burcunun özelliğini sizler için özenle derledik. Yay burcunun tüm özellikleri, öne çıkan başlıca yönleri, karakterini ve kişisel burç yorumunu anlatacağız. Sıra dışı yayların belirgin özellikleri ve iyi, kötü yönleri, olumlu özellikleri, olumsuz özellikleri neler geniş kapsamlı olarak astroloji dünyasını araştırarak sizlerin istifadesine sunduk.

BİLGELER BURCU YAY

 

Yay burcuGirdiği Gruplar :Ateş, Hareketli, Negatif, Erkek
Burcun Yıldızı : Neşe, Bolluk, Zenginlik temsilcisi Jüpiter
Burcun Sembolü : Elinde ok ve yay bulunan yarı insan ,yarı at olan bir yaratık, yani mitolojideki Santor
Burcun Günü : Perşembe
Burcun Uğurlu Sayısı : 3
Burcun Taşları : Turkuvaz, lapis, lazuli
Burcun Renkleri :  Mor, menekşe moru, koyu mavi
Burcun Çiçekleri : Leylak, salkım, mor menekşe
Burcun Kokuları : Zümbülteber, menekşe, zambak
Burcun Madeni : Teneke
Burcun etkisindeki bitkiler : Anason, hodan, ardıç
Burcun etkisindeki hayvanlar :At, geyik, karaca

Yay Burcunun Özellikleri

Size yıldızınız yüzünden Talih burcu denilir. Çünkü, Neşe, Bolluk, Zenginlik temsilcisi Jüpiter’in talihi açtığı bilinir. Siz gerçekten de şanslı sayılırsınız. Çünkü çok yönlü, türlü özelliği olan bir insansınız. Bu yüzden de sevip bağlanacağınız bir konu sizi çabucak başarıya götürebilir. Yükselmenizi, ün ve paraya kavuşmanızı da sağlayabilir. Ancak siz pek de parayı düşünen biri değilsiniz. Sizi ilgilendiren, akıl, bilim, derin düşüncelerdir. Bu arada toplumla da çok ilgilenirsiniz. Yeniliklere, yeni tiplere, olaylara merak duymaktasınız. Değerli zamanınızı ziyan etmemek şartıyla her konuyla ilgilenebilirsiniz. Çünkü böylece istediğiniz gibi olgunlaşabilirsiniz.

Çok dikkati çeken, ilginç, beğenilen, etkileyici biri olduğunuzu da ilave edelim.

Yetenekler: Pek çok şeyi kavrayabilen bir kafaya sahipsiniz. Bu sayede istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz. Yalnız daha önce eğitim konusuna önem vermelisiniz. Eğitim yaptıktan sonra öğreneceğiniz her şeyi daha kolaylıkla değerlendirmeniz olasıdır. Böylece fevkalade bir bilim adamı, düşünür veya yazar olmanız da olasıdır. Fakat siz hareketli bir burçtansınız. Ayrıca burcunuz çift karakterlidir. Bu sizin arada sırada fikir veya yön değiştirmenize de neden olabilir. Oysa seçtiğiniz yol ilerlerken caymak, sıkılmak, bıkmak sizi başarıdan uzaklaştırır.

YAY BURCU “Maceracı Aşık!”

Romantik Yaylar için aşk çoğu zaman daldan dala konmaktır. Aşkın o büyüleyici günleri geçer geçmez Yay için fazla yapacak bir şey kalmaz. Bütün burçların içinde en özgür ruhlu olanlardır ve bu alana kesinlikle kimseyi sokmak istemezler. Uzun vadeli planlar yapmayı gereksiz, alışverişi zaman kaybı olarak görürler. Onlar bir dakikada bavul yapıp, Marsilya’ya tatile gidebilirler. Keşfetmek, öğrenmek, duygu alışverişleri, konuşmak, paylaşmak Yay için en önemli yaşam sebepleridir. İlişkilerini bitirme kararı aldıklarında bile bunu uzun uzun konuşarak, inişli çıkışlı bir şekilde yaparlar ve karşılarındakinin kafalarını oldukça karıştırırlar.
Yay burcu ile ilişki yaşarken siz de onun kadar özgür olabilirsiniz. Kendi başınıza ev alabilir, onu dekore edebilir, çocukları istediğiniz okula kaydettirebilirsiniz. Bu onlar için sorumsuzluk değil, size olan güvenleridir. Çok şanslıdırlar ve bu şanstan siz de etkilenirsiniz. Abartma huyları olsa da açık sözlüdürler ve aşk oyunlarını sevmezler. Sevgilerini hemen söylerler ve karşılık beklerler.
Eğer bir yayı seviyorsanız ve de alıngan bir insansanız ona asla “Ben şişman mıyım?, güzel miyim?” gibi sorular sormayın. Çünkü eğer gerçekten şişmansanız bunu onun ağzından kesinlikle duyacaksınızdır. Ama bu şişmanlık onun için asla kriter değildir, o sadece gerçeği söylemiştir ve size olan duyguları ile alakası bile yoktur.
Yay ile eğlenebilir, çok şey öğrenebilir ve rahat bir hayat geçirebilirsiniz.

Yay burcu para için düşüncesi; Siz olumlu düşünmesini bilen, olayları inceleyen, yaşamın amacını olumlu anlamaya çalışan bir tipsiniz. Yani sizde düşünürlere özgü nitelikler görülüyor. Dünyaya bir amaçla geldiğinize inanıyorsunuz. İşte bunu merak ediyorsunuz. Eğitim gördükten sonra bilim veya felsefe alanlarıyla ilgilenebilirsiniz. Bunları sırf zevkiniz için de yapabilirsiniz. Bu arada başka bir işiniz de olabilir. Eğitim görmeseniz bile yaşam türlü olaylarla size deneyim kazandıracaktır. Yani er geç istediğiniz olgunluğa erişeceksiniz. İnsanların yalın olmaları hoşunuza gitmiyor. Siz çok yönlü kimseleri ilginç buluyor ve öyle olmayı arzuluyorsunuz. Bu aslında hiç de kolay bir şey değildir. Bazı tipler yaşamları boyunca pek çok şey görür ve yine de bilgisiz kalabilirler. Çekici bir yönleri olmayabilir. Fakat siz isterseniz böyle çok yönlü, yetenekli, dikkati çeken, ilgi uyandıran biri olabileceksiniz. Hatta dünya çapında ün bile olasıdır.

Bıkma: Her şeyi kolaylıkla gören, düşünmesini iyi bilen ve sonuçları da kolay alabilecek bir insansınız. Yalnız çok hatalı bir yönünüz var. Bu da sıkılıp bıkmanızdır. Yeni konularda adeta çocukça bir hevese kapılıyor, hemen ilgileniyorsunuz. Sonra böyle bir yeni konunun üstünde durmaya da karar veriyorsunuz. Bir süre bu kararda sebat ediyor ve sonra bıkıyorsunuz. Çünkü o sırada karşınıza yine ilginizi çeken yepyeni başka bir şey çıkıyor. Bu durumu doğal karşılayabilirsiniz. Böylece bilgi topladığınızı da ileri sürebilirsiniz. Ama bu doğru değildir. Sizin gibi istediği zaman bir konuyu iyice inceleyebilen, bunun üstünde uzun uzun düşünen birinin bunu iyi bilmesi gerekir. Siz konudan konuya atlamakla sadece vakit öldürmekte, gönül eğlendirmektesiniz. Fakat hiçbir zaman derin geniş bir bilgi elde edemez ve yüzeyde kalırsınız. Başarı için sebat şarttır, sıkılma ve bıkma huylarınızdan vazgeçmeye çalışmalısınız. Bu sadece bilim ve işte.değil dostluklar ve sevgi konusunda da karşınıza çıkacaktır. Değerli olan zaman ve düşüncelerinizi boşuna harcamamalısınız.

Neşe: En beğenilen, en sevilen özelliklerden biri de neşedir. Sizde tam anlamıyla neşeli bir insansınız. Hem kolay kolay karamsarlaşmanıza da imkân yoktur. Oysa çift karakterli burçlarda iyimserlik ve karamsarlık genellikle birbirini izlerler. Sizde yaşama zevki var. Asıl bu yüzden talihlisiniz. Çünkü böylece yaşama bağlanıyorsunuz. Yaşama zevki size güç veriyor. Her şeyle ilgileniyor, pek çok konudan zevk alıyor, yaşadığınız için adeta seviniyorsunuz. Hem Ömrünüz boyunca da içiniz ölmeyecektir. Daima içinde bulunduğunuz zamanın tadım çıkarmaya çalışacaksınız. Hayatı böyle sevme, size dayanma gücü de vermektedir. Güçlükler olduğunu biliyorsunuz ama fırsatlar, kolaylıklar, olanaklar, güzel şeyler olduğunun da farkındasınız. Güçlüklerin ardından iyi şeylerin geleceğine inanmışsınız. Yani siz inançlısınız. Bu da eşi bulunmayan bir özelliktir. İnançlı kimseyi hiçbir şey yıldırmaz. Onu kimse yenemez. Bu inanç işte de, günlük hayatınızda da toplum ilişkilerinde de daima kendisini gösterecektir. Bu sayede istediklerinize kavuşabileceksiniz.

Dürüstlük ve Yanılma: Siz son derece dürüst ve onurlu bir insansınız. Herkesi kendiniz gibi sanarak yanılgıya düşmektesiniz. Yeni tipler tıpkı yeni konular gibi sizi ilgilendiriyor. Fakat kısa süre sonra ilginiz sönüyor. Bu arada sizin gibi dürüst olmayan kimseler de uyandırdıkları ilgiden yararlanarak size türlü zarar veriyorlar. Ancak gerçekten çok iyi niyetli, dürüst ve adil bir tip olduğunuz için de bu durumlardan bir türlü ders alamıyorsunuz. Yeni kimselerden uzak kalmanın söylemiyoruz ama ilk gördüğünüz insanlara hemen güvenmeye kalkmanız sizin yararınızadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.