Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yengeç Burcu Günlük burç yorumları 27 Şubat 2017

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve duygularınız açık olacak. Bazı beklentilerinizde aksamalar yada ertelemeler söz konusu olabilir

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Kısa sürede size kazanç getirecek çalışmalardan çok uzun sürede karlı olacak alanlara yönelmeyi tercih edeceksiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirmekte zorlanabilirsiniz

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda üzerinde fazla üşünmeden masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu harcamalar uzun vadede size zarar verici nitelikte olabilir.

Yengeç Burcu Dikkat

Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz mantık hataları yapabilirsiniz.

Günlük burçlar: , , burcunuzun günlük burç analizleri ve astroloji ve fal yorumları.

Mynet.com Sitesi Yengec Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Ay-Chiron kavuşum etkisinde, inancımız önemli. Hayata bakış açımız, moralimiz, yaşadıklarımıza şükür duygumuz ve her ne olursa olsun yaşamın bir armağan olduğunu bilmemizi sağlıyor. Yeni haftanın hepimiz için mutlu gülümseyişlerle geçmesi dileğimle,

Sabah Gazetesi Yengec Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Yapılacak işlerin birikmiş ancak panik yapmana gerek yok. Her şeyi halledebilecek gücü bulacaksın.

Vatan Gazetesi Yengec Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün gizli arzularınızın belirginleşmesi, partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Kişisel çabalarınız, ve ilişkileriniz çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

Milliyet Gazetesi Yengec Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün farklı konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. İstekli olduğunuz konularda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Aile ve iş konuları arasında kontrol etmeniz ve mücadele gerektiren konular olabilir. Sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz. İşlerinizi ilerletmeniz için fırsat yakalayabilirsiniz.

Takvim Gazetesi Yengec Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Dikkat çekmek bugün sizler için çok önemli. Eski partnerinizi ancak böyle kıskandıracağınızı düşündürüyorsunuz. Herkes kendi yolunda. Hayallere kapılmamalısınız.

Güneş Gazetesi Yengec Burcu Günlük Burç Yorumu27 Şubat 2017

Bugün gereğinden fazla iyimser bir gün geçirebilirsiniz. Rehavete kapılmanız da mümkündür. İşlerinize konsantre olamayabilir, aklınızın sürekli eğlence ve dinlence faaliyetlerine takıldığını fark edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.