Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yengeç Burcu irade gücü

22 Haziran
22 Temmuz

Etkileme: Her burcun belirli bir tutumu vardır, burç insanları türlü şekillerde etki yaparlar. Sizin etkiniz ilk anda sezilmez. Çünkü, nazik, sakin, çekingen görünebilen, önceleri susmayı uygun bulan bir tipsiniz. Fakat kısa süre sonra siz uyumunuzla çevrenizdekileri olumlu şekilde etkilemeye başlarsınız. İnsanlar sizin yanınızda tatlı bir huzur duyarlar. Sevildiklerini, kendilerine önem verildiğini, güvende olduklarını düşünürler. Gerçekten de güvendedirler. Zira siz sevdiklerinizi korumayı kendinize görev edinmişsiniz. Çevrenizi böyle tatlı etkilemenin nedeni de şefkat hissinizin gelişmiş olmasıdır. Size bu uyumlu duyguları da yıldızınız Ay vermektedir. Çevrenize verebildiğiniz bu tatlı duygular ve uyum sayesinde başarılı olabileceğinizi de söyleyelim. Çünkü sizin bulunduğunuz yerde tatsızlık çıkmaz. Tartışmalar kesilir. İnsanlar birbirleriyle daha iyi anlaşma olanağı bulurlar. Bu sayede de daha iyi sonuçlar alırlar. Siz, etrafı yatıştırmaktan zevk duyarsınız. Ayrıca kendi işlerinizde de bu uyumdan yararlanırsınız. En sert durumlarda bile size ‘Hayır’ diyebilecek pek kimse bulunamaz. İşte bu özellikten daima yararlanmalısınız.

Uysallık: Her burcun belirli bir tutumu vardır, burç insanları türlü şekillerde etki yaparlar. Sizin etkiniz ilk anda sezilmez. Çünkü, nazik, sakin, çekingen görünebilen, önceleri susmayı uygun bulan bir tipsiniz. Fakat kısa süre sonra siz uyumunuzla çevrenizdekileri olumlu şekilde etkilemeye başlarsınız. İnsanlar sizin yanınızda tatlı bir huzur duyarlar. Sevildiklerini, kendilerine önem verildiğini, güvende olduklarını düşünürler. Gerçekten de güvendedirler. Zira siz sevdiklerinizi ko­rumayı kendinize görev edinmişsiniz.

Çevrenizi böyle tatlı etkilemenin nedeni de şefkat hissinizin gelişmiş olmasıdır. Size bu uyumlu duyguları da yıldızınız Ay vermektedir. Çevrenize verebildiğiniz bu tatlı duygular ve uyum sayesinde başarılı olabileceğinizi de söyleyelim. Çünkü sizin bu­lunduğunuz yerde tatsızlık çıkmaz.

Tartışmalar kesilir. İnsanlar birbirleriyle daha iyi anlaşma olanağı bulurlar. Bu sayede de daha iyi sonuçlar alırlar. Siz, etrafı yatıştırmaktan zevk duyarsınız. Ayrıca kendi işleri­nizde de bu uyumdan yararlanırsınız. En sert durumlarda bile size ‘Hayır’ diyebilecek pek kimse bulunamaz. İşte bu özellikten daima yarar­lanmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.