Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yengeç Burcu Kadın için Aşk ve Evlilik Hayatı

22 Haziran
22 Temmuz

Yengeç Burcu Kadını Evlilik ve Aşk:Yengeç kadını, sevgide çok duyarlı ve romantiktir. Yalnız kadın, duygularını açıklamamakla birlikte istediği erkeği elde etmekte daha ustadır. Bütün mesele kadının karar vermesine bağlıdır. Bu kadın kendisinden üstün, güçlü, güvenilecek birini ister. Büyük para peşinde değildir. Yuvalarını geçindirecek parayı yeterli görür. Ancak çocukları olunca onlar için çok daha fazla şeyler istemesi de olasıdır. Kadın sevdiği erkeğe dostluğu andıran bir yakınlık göstermekle işe başlar. Onunla gittikçe samimi olur. Üstün sezme gücü sayesinde erkeğin zevklerini, düşüncelerini anlar. Bunlara karşılık verir. Yavaş yavaş erkeğin kendisine alışmasını sağlar. Erkek, bir süre sonra onun gösterdiği sevecenliği, ilgiyi benimser ve bunu aramaya başlar.

Yengeç kadını, erkeğin hayatında kendisine bir yer edinmekle işe koyulur. Gerisi de kolaydır. Sevilen erkek, kendisine ilgi gösteren, yanında huzur duyduğu, yumuşak, müşfik kadınla ilgilenir tabii. Bir süre sonra da bu ilişki başka bir hal alır. Yani sevgiye döner. Kısacası kadın, üstüne düşmek, sevecenlik sevgi göstermek, şımartmak, arzularını yerine getirmekle erkeği elde eder. Hem kadın, erkeği elde edene kadar da diğer duygularını saklar. Yani kıskançlığıyla benimseme huyunu asla belli etmez. Bunlar ancak evlendikten sonra ortaya çıkar. Fakat Yengeç kadını kıskanç olmakla birlikte durup dururken tepki göstermez. Erkeğin halinden kuşkulanırsa çok kıskanır. Onun eski ilişkilerini de çekemez. Kadın arkadaşlarına da dayanamaz. Kadın, çok güçlü Yengeç tipiyse yavaş yavaş erkeği eski tanıdıklarından ayırır. Onu evine bağlar ve sadece şüphelenmediği kimselerle ahbaplık etmesine razı olur. Bu tip kadına da her erkek dayanamaz. Çünkü bu kadın sevgisiyle erkeğin hareketlerini ve hayatını kısıtlar. Fakat kadını seven ve kıskançlığı bir aşk belirtisi sayan erkek için bu eş ideal olabilir.

Yengeç kadını, Aşk ve İstekler: Sevgi dolu, şefkatli, aynı zamanda ihtiraslı Yengeçler…
Yengeç burcu çok duygusal ve aşık oldukları zaman olaylara dikkatle yaklaşan kişilerdir. Kırılmaktan çok korkarlar; bu nedenle partnerine kalplerinin kapılarını açmakta zorlanır, öncelikle ondan emin olmak isterler. İlişkiye bir kez başladı mı, bunun uzun süreli bir beraberlik olmasını isterler. Yengeç hemen harekete geçmez, çünkü karşılık göreceğinden emin olmak ister. Bu nedenle onları pasif aşıklar olarak görebilirsiniz. Evcildirler, özellikle evde yemek yemekten ve televizyon izlemekten hoşlanırlar.

Yengeç kadını, Evlilik Yaşamı:Nikaha hevesli, evcimen Su grubu elemanı…
Yengeç burcu çok evcimendir. Düzenli bir ilişki ve aile özlemi çekerler. Aile onlar için dünyanın en önemli kavramıdır, bu kuruma değer verir ve korurlar. Eğer evliliklerinde bir problem varsa inatla bunu çözmeye çalışırlar. Yengeç Su grubu ile çok iyi anlaşır. İkisi de birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyarlar. Toprak grubu tutarlılık ve gösterdikleri hassasiyetle Yengeç burcuyla uzun süreli, başarılı beraberlikler oluşturabilir. Ateş grubu ile ihtiraslı bir ikilidirler ama gösterilmeyen hassasiyet aralarında ciddi problem oluşturabilir. Çok sosyaldirler, Yengeç ise çok utangaçtır; bu yönden aralarında bir çatışma söz konusu olabilir. Duyguları ile hareket eden Yengeç burcu için Hava grubu, çok detaycı ve analitiktir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.