Bizi takip edin...

21 Mart
20 Nisan
21 Nisan
20 Mayıs
21 Mayıs
21 Haziran
22 Haziran
22 Temmuz
23 Temmuz
23 Ağustos
24 Ağust.
23 Eylül
24 Eylül
23 Ekim
24 Ekim
22 Kasım
23 Kasım
21 Aralık
22 Aralık
20 Ocak
21 Ocak
19 Şubat
20 Şubat
20 Mart

Yengeç Burcu Yükselen burca göre tipler

Burcu yengeç ve Yükselen burcu yengeç olanlar. Burcunuza göre tipik özellikleriniz ve Kişiliğiniz, bu sayfada yer almaktadır.

Burcun Acayip Tipi: Siz sevilen, beğenilen, toplumca aranılan ve saygıdeğer bir tipsiniz. Yalnız bazen burcunuzdan acayip bir tip çıkar. Doğum anında çok sert yıldız etkileri almış olan bu tip sizin aksine hiç de güvenilecek gibi değildir. Bu tip içkiye fazla düşkün yani alkolik ola¬bilir. Ayrıca ilaçlara da fazla meraklı olur. Dolaplarında türlü türlü ilaçlar bulundurur. Aklına her gelen ilacı da bilir bilmez içmeye kalkar. Bu tip ayrıca cinselliğe de fazla düşkündür. Bu yüzden bir süre sonra adı da çıkabilir. Ancak burcunuzun bu garip tipine pek seyrek rastlanır.

Yükselen Yengeç Burcunun Verdiği Kişilik

Yengeç burcu yükselen tip, yuvaya, aileye, sevdiklerine çok düşkündür. Oldukça endişeli, kuşkucudur. Sık sık sağlığından yakınır ama aslında sağlamdır ve küçük rahatsızlıkları gözlerinde büyütür. Bu tip eviyle ilgilenmekten, iyi yemekten, yolculuklardan hoşlanır. Kimseye zarar vermeyi istemez. Ancak aldatıldığına inanırsa garez olur ve affetse bile unutmaz. Para konusunda çok dikkatlidir. Az para olsa bile yine de biriktirmesini bilir. Pazarlık etmekten zevk duyar. Duygularını açıklamamakla birlikte yine de sevdiklerinin bunları anlayıp bilmesini ister. Sevdikleri için dayanamayacağı güçlük, bulunmayacağı özveri yoktur. Kuşkuculuğu bir yana çok iyi kolay acıyan, yardımsever bir tiptir.

Yükselen Yengeç Burcunda Yıldız Varsa

Bir yıldız haritasında yükselen Yengeç Burcu bazen boş olabilir. O zaman saydığımız özellikleri kabul edebilirsiniz. Fakat yükselen Yengeç’te yıldız veya yıldızlar varsa o vakit durum değişecektir. Sert etkili yıldızlar yükselen burcun olumsuz taraflarım güçlendirirler. Buna karşılık yumuşak, ahenkli yıldızlar.hataları yok eder ve üstün tarafları daha da belirtirler. Bu yıldızlar ayrıca tipte de epey değişiklikler yaparlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.