Bizi takip edin...

Aşk Uyumları

Balık ve Kova Burcu Uyumu Balık Burcu ile Kova Burcu Uyumu ilk başta olumlu görünse de aslında olmayacak bir şeydir. Koca burcunun alakasız, gizemli ve ulaşılmaz bir yapısı vardır. Bu yapı size ilk başlarda çok çekici gelse de ilerleyen zamanlarda yine bu özelliklerden dolayı kırılacaksınız. Balık Burcu ile Kova Burcu Uyumunda en büyük sorunu Kova burcunun sabit fikirli olması yıpratacaktır. Sabit bir burç olmasından dolayı verdiği kararlarda asla geri dönüş olmaz. Bu inatçı yapısı sizi çok yıpratacaktır. Siz değişken bir yapıya sahip olduğunuzdan dolayı çok daha esneksinizdir. Bu aşamada çok zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Balık Burcu ile Kova Burcu Uyumunun sağlanmasını ve devam etmesini istiyorsanız bu ilişki için elinden geleni yapan taraf siz olacaksınızdır. Kova burcu dünyayı tanımaya çalıştığı için çok meşgul olacaktır. Elinizden gelen her şeyi yaparsanız bu ilişkiyi birazda olsa devam ettirebilirsiniz ama unutmayın ki bir gün artık yeter diyebilirsiniz. Partneriniz olan Kova burcunun objektif ve gerçekçi bir yapısı olduğundan dolayı sizin duygusal ve romantizm ile dolu hayatınızı anlamasını beklememelisiniz.
Balık ve Oğlak Burcu Uyumu Balık Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu son derece göz alıcı bir olay olacaktır. İlişkinin ana yapısını sizin hayal dünyanız ve partneriniz olan Oğlak burcunun hırsı oluşturacaktır. Sizin maddi dünyadan uzak, hayaller içinde yaşadığınız dünyanıza maddi dokunuşlar yapacak ve sizi biraz olsun gerçekçi olmaya davet edecektir. Balık Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda siz biriktirmeyi sevmeyen taraf olacaksınız ama Oğlak burcu sizin ekonomi anlayışınızı yeni baştan oluşturmaya çalışacaktır. Sizin ekonomik alanda anlayışınızı oluşturduğu gibi bu alanda ilerlemenizde yardımcı olacaktır. Oğlak burcunun bu sabit ve paylaşımcı tutumundan çok faydalanacaksınız. Balık Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda mizah ön planda olacaktır. Özellikle Oğlak burcunun espri anlayışı ilişkinize mutluluk katacak ve birlikte güzel dakikalar geçirmenize yardımcı olacaktır. Bu ilişkide her iki tarafta ev ve aile konularına sıcak baktıkları için yaşadığınız ilişkiyi resmiyete dökmeniz kolay olacaktır. Özellikle maddi şeylerle sizin işiniz olmadığı için hem evin ihtiyaçları hem de sizin ihtiyaçlarınızı Oğlak burcunun kazancı sağlayacaktır. Sizin manevi yönünüz ile Oğlak burcunun maddi yönünün birleşmesi ilginç bir beraberlik ortaya çıkartacaktır.
Balık ve Yay Burcu Uyumu Balık Burcu ile Yay Burcu Uyumu iletişim bakımından biraz zor olacaktır. Özellikle Yay burcunun çok açık sözlü oluşu, sizin ise kırılgan ve duygusal bir yapınızın bulunmasından dolayı tatsızlıklar yaşanabilir. Yay burcu açık sözlü olmasının yanı sıra umursamaz ve bazen de bilerek kırıcı durumda olabilir. Bu durum karşısında kaldığınızda onu uyaracaksınız ama bundan dolayı sizi sorumlu tutarak tartışacak ve bu tartışmanın sonucunda ilişkiniz sona erecektir. Balık Burcu ile Yay Burcu Uyumunda element olarak çok zıt iki tür olan ateş ve su elementinin oluşturduğu bu birliktelik aslında yapılabilirse çok güzel sonuçlar doğuracaktır ama sizin çok duygusal olmanız, Yay burcunun da bir o kadar kaba ve patavatsız olmasından dolayı bir türlü ilerleyemez durumda kalmaktadır. Balık Burcu ile Yay Burcu Uyumunda sizin her şeye endişelenmeniz Yay burcu için sorun olacak ve sizinle bundan dolayı da tartışacaktır. Yay burcunun aşırı derecede olan iyimserliği ve bu kadar sizi eleştirmesi sizi mutsuz edecektir. Yay burcu spora daha meraklıdır. Siz hantal bir vücuda sahipsinizdir Yay ise daha atletik bir vücuda sahiptir.
Balık ve Akrep Burcu Uyumu Balık Burcu ile Akrep Burcu Uyumu, iki yumurta ikizinin buluşması anlamına gelmektedir. Siz Balık burcu olarak son derece narin ve duygusal bir yapıya sahipsiniz. Partneriniz olan Akrep burcuda en az sizin kadar duygusaldır. Bu birlikteliklerde hayatla alakalı sorular sorup cevaplarını bulmaya çalışırsınız. Partneriniz olan Akrep burcu sadık ve sağlamcıdır. Bu sizin için gayet iyidir. Balık Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda duygusal olan iki insanın birlikteliğinden oluşacağı için keyifli sohbetler ve mutlu anlar yaşanacaktır. Akrep burcu sahiplenici ve partnerini çok kıskanan bir yapıya sahiptir. Siz onun tek aşkı olmasını arzu ettiğinizden dolayı her şeyden tam emin olduktan sonra fiziksel yakınlık kurmalısınız. Sizinle bir defa birlikte olduktan sonra size karşı sadık olacaktır. Gizem dolu bir hayat sürdüren Akrep burcu mahremiyetin oluşmasına büyük ehemmiyet verir. Balık Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda beraber sakin yerlere gitmek iyi bir fikir olacaktır. Hem siz hem de partneriniz Akrep burcu su elementine mensuptur. Konuşmayı çok sevdiğinden onu konuşturmak zor olmayacaktır.
Balık ve Terazi Burcu Uyumu Bu iki burç klasik astrolojide pek uyumlu görünmeseler bile Balık Burcu ile Terazi Burcu Uyumu gayet olumlu olacağını düşünüyoruz. Özellikle bazı özellikleriniz birbirinizle örtüşür. Siz su elementi mensubu, Terazi burcu ise hava elementidir. Bu iki elemen doğru eller arasında çok uyumlu olabilir. Terazi burcu diğer tüm burçlardan daha sosyal bir yapıya sahip olan burçtur. Siz ise sosyal olduğunuz kadar arada bir tek başınıza kalarak yaptıklarınız hakkında düşünmek istersiniz. Balık Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda Terazi burcu sizin yaşantınızda çok fazla yalnız kaldığınızı düşünür. Karşılıklı olarak ihtiyaçlarınızı bilir ve bu ihtiyaçlara saygıyla yaklaşırsanız son derece uyumlu bir çift olursunuz. Balık Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda dış görünüşe önem veren Terazi burcuna ayak uydurabilir yada onu umursamayabilirsiniz. Terazi dışarıda olmayı ve eğlenmeyi sever. Bu konuda ona ayak uydurabilirsiniz ama hiçbir zaman onun kadar dışarıda olmak istemezsiniz. İlişkide otoriter olan Terazi burcudur ve bu otoritesini sert bir şekilde uygulamaz. Size karşı her zaman nazik ve kibar olacaktır. Sizin ise otoriteyle işiniz olmadığı için bu duruma karşı çıkmayacaksınızdır.
Balık ve Başak Burcu Uyumu Doğum aralarında altı aylık bir ara olan burçlar birbirlerini tamamlarlar. Balık Burcu ile Başak Burcu Uyumunda bu kavram gözler önüne serilmektedir. Bahsettiğimiz konumda olan Balık ve Başak burçları karşılıklı olarak eksiklerini tamamlayarak ortaya bir bütün çıkarmaya çalışırlar. Balık Burcu ile Başak Burcu Uyumunda oluşacak ilişki için “ya hep ya hiç” prensibi geçerlidir diyebiliriz. Bu ilişki içerisinde ya çok iyi bir şekilde anlaşıp mutlu bir birlikteliğe kapı açarsınız yada birlikteliğiniz mümkün olmaz. Arada oluşacak bir ilişki mümkün değildir. Başak burcu sizin hayal gücünüze bayılır ve her an yanınızda olmak ister. Balık Burcu ile Başak Burcu Uyumu son derece uyumlu ve problemsiz bir ilişki olarak görülse de yine de arada bazı sorunların çıkması normaldir. Başak burcu idealist bir yapıya sahip olduğundan dolayı kusursuzluk peşinde koşmaktadır. Dünyayı çok daha net bir şekilde algılar ve çoğu insanın göremediği şeyi görmeyi başarır. Yaptığı yorumlardan dolayı eleştirici bir yapısı olduğu iddia edilir. Balık burcu duygusal olduğu için her şeyde mutluluk görür. Başak burcunun bu yorumlarına bozulabilir.
Balık ve Aslan Burcu Uyumu Balık burcu ve Aslan burcu yenilikler yapmaktan hoşlanırlar. Balık Burcu ile Aslan Burcu Uyumunun gücünü arka plana atmamak gerekiyor. Birlikte çok güzel şeyler yapabilirsiniz. Siz partneriniz olan Aslan burcunun cömert olmasını ve güçlü olmasını seversiniz o da sizin hayal gücünüzü ve hassasiyetinizi. Bu iki burç beraber özellikle de sanat ve edebiyat alanlarına çok güçlü eserler kazandıracaklardır. Partneriniz olan Aslan burcu size cesur olmayı öğretirken siz ona kurnazlığın nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vereceksiniz. Özellikle partneriniz Aslan burcunun ilgiye ve sevilmeye ihtiyacı vardır. Siz ise değişken bir yapıya sahip olduğunu için çok kolay adapte olabilirsiniz. Aslan ise sabit görüşe sahiptir. Balık Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda partneriniz size bol bol hediye alacaktır. Size güzel hediyeler vermeye ve pahalı restoranlarda yemek yedirmeye çalışacaktır. Onunla birlikte olurken yaşadığınız hayattan kesinlikle zevk almaya başlayacaksınız. Balık Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda para biriktirme gibi bir durum söz konusu olamaz. Aslan burcu para harcamayı çok sever, sizde maddeye çok önem vermezsiniz. Bu durumda birlikte yatırım yapmanız beklenen bir şey değildir.
Balık ve Yengeç Burcu Uyumu Balık Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu sizin için en uygun çift profilini çıkartacaktır. İkinizde son derece uyumlu ve anlayışlısınızdır. Özellikle elementlerinizin aynı olmasından dolayı bir yakınlık kurarak ilişkiye başlayabilirsiniz. Elementinizin su olması, sizin sağlam temeller üzerinde bir ilişkiye başladığınızı göstermektedir. Balık Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda karşılıklı olarak birbirinizin duygularına hassasiyet gösterirsiniz. İkinizde aile ve ev konularında aynı düşünceye sahipsinizdir. Balık burcuyla Yengeç burcunun birlikteliği dünyada yaşanan o kadar kötü şeye karşı bir cephe olarak kurulacaktır. Bu iki tarafında çok fazla ortak yönü bulunmaktadır. Evde otururken yada tatilde dinlenirken birlikte yapacak birçok şey bulursunuz. Balık Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda ekonomik alanda sorumluluğu Yengeç burcu karşılayacaktır. Sizin madde ile ilişkiniz olmadığı için bu tür şeylerle pek ilgilenmezsiniz ama akıllı olan Yengeç kendi parasını kazanacak ve ileriye dönük yatırımlar yaparak geleceğinizi teminat altına almış olacaktır. Ayrıca tüm burçlar karşılaştırıldığı zaman içlerinde en hesaplı alışverişi yapan kişi Yengeç burcu olacaktır. Sizin ne istediğinizi veya neye bozulduğunuzu çok çabuk anlayacak yapıya sahip olduğundan dolayı uzun ve mutlu bir ilişkiniz olacaktır.